"Петропавл қаласының аумағында қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеудің кейбір мәселелері туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 6 ақпандағы № 180 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 24 ақпандағы № 236 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 наурызда № 6074 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына, "Қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге азаматтардың қатысуы туралы" Қазақстан Республикасы 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңының 3 - бабының 2 - тармағы 3) тармақшасына сәйкес Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Петропавл қаласының аумағында қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеудің кейбір мәселелері туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 6 ақпандағы №180 қаулысына (2013 жылғы 5 сәуірдегі "Проспект СК" және 2013 жылғы 29 наурыздағы "Қызылжар нұры" газеттерінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2212 болып тіркелеген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 3-тармағында "Т.Қ. Есжановқа" сөздері алынып тасталсын;
Петропавл қаласының аумағында қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеу Қағидасында (бұдан әрі - Қағидалар):
2-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. Қоғамдық тәртіпті сақтауға белсенді қатысатын азаматтарды көтермелеу туралы Ұсынысты (қолдау хат) Комиссиясының қарауын "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесі" (бұдан әрі - СҚО ПБ) енгізеді.";
7-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"7. Көтермелеулерді төлеуге қаражат облыстық бюджеттен, Солтүстік Қазақстан облысының полиция департаменті 252 003 "Қоғамдық тәртіпті сақтауға қатысатын азаматтарды көтермелеу" бюджеттік бағдарламасымен көзделеді.";
бүкіл мәтін бойынша "СҚО ҚІІД" сөздері "СҚО ПБ" сөздеріне ауыстырылсын;
қазақ тіліндегі Қаулының және Қағидалардың бүкіл мәтіні бойынша "Қағидасы", "Қағида" сөздері "Қағидалары", "Қағидалар" сөздеріне ауыстырылсын;
Қаулы мен Қағидалардың орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауын қала әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Петропавл қаласының әкімі Б. Жумабеков

О внесении изменений в постановление акимата города Петропавловска от 6 февраля 2013 года № 180 "О некоторых вопросах поощрения граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка на территории города Петропавловска"
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 24 февраля 2020 года № 236. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 3 марта 2020 года № 6074
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоупарвлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 2 статьи 3 Закона Республика Казахстан от 9 июля 2004 года "Об участии граждан в обеспечении общественного порядка" акимат города Петропавловска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Петропавловска "О некоторых вопросах поощрения граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка на территории города Петропавловска" от 6 февраля 2013 года № 180 (опубликовано в газетах 5 апреля 2013 года "Проспект СК", 29 марта 2013 года "Қызылжар нұры", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2212) следующие изменения:
в пункте 3 указанного постановления слова "Есжанова Т.К." исключить;
в Правилах поощрения граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка на территории города Петропавловска (далее - Правила):
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Представление (ходатайство) о поощрении граждан, принимающих активное участие в охране общественного порядка, вносится на рассмотрение Комиссии государственным учреждением "Управление полиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области" (далее – УП СКО).";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Средства на выплату поощрений предусматриваются из областного бюджета, бюджетной программой Департамента полиции Северо-Казахстанской области 252 003 "Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка".";
по всему тексту слова "ГУВД СКО" заменить словами "УП СКО";
по всему тексту Постановления и Правил на казахском языке слова "Қағидасы", "Қағида" заменить словами "Қағидалары", "Қағидалар";
текст Постановления и Правил на русском языке оставить без изменений.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечение десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Петропавловска Б. Жумабеков