Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайлар жариялау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімінің 2020 жылғы 23 сәуірдегі № 8 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 сәуірде № 6259 болып тіркелді. Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімінің 06.04.2021 № 3 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімінің 06.04.2021 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілді) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 4-бабы 5-тармағының 3) тармақшасына және 48-бабына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес, елді мекендердің тыныс-тіршілігін қамтамасыз ету мақсатында Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2020 жылдың 7 сәуірінен бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Ақжар ауданының әкімі Е. Мадьяров

Об объявлении на территории Акжарского района Северо-Казахстанской области чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима Акжарского района Северо-Казахстанской области от 23 апреля 2020 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 23 апреля 2020 года № 6259. Утратило силу решением акима Акжарского района Северо-Казахстанской области от 6 апреля 2021 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Акжарского района СевероКазахстанской области от 06.04.2021 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 5 статьи 4 и статьей 48 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", в целях обеспечения жизнедеятельности населенных пунктов аким Акжарского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Объявить на территории Акжарского района Северо-Казахстанской области чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 7 апреля 2020года.
Аким Акжарского района Е. Мадьяров