Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 5 мамырдағы № 14-3 "Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру тәртібін және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 мамырдағы № 57-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 маусымда № 6327 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасы 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 5 мамырдағы № 14-3 "Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру тәртібін және оның сипаттамасын бекіту туралы" (2017 жылғы 7 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4204 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан күннен соң он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
Ақжар аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Прокофьев
Ақжар аудандық мәслихат
хатшысы
А.Хоршат

О признании утратившим силу решения Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 5 мая 2017 года № 14-3 "Об утверждении Порядка выдачи служебного удостоверения коммунального государственного учреждения "Аппарат Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области" и его описания"
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 28 мая 2020 года № 57-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 июня 2020 года № 6327
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Акжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Порядка выдачи служебного удостоверения коммунального государственного учреждения "Аппарат Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области" и его описания" от 5 мая 2017 года № 14-3 (опубликовано 7 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4204).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Акжарского районного
маслихата
Северо-Казахстанской области
А.Прокофьев
Секретарь Акжарского
районного маслихата
А.Хоршат