Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 12 наурыздағы № 46/290 "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданында әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 57/378 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 желтоқсанда № 6817 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 2-3-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданында әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" 2020 жылғы 12 наурыздағы № 46/290 шешіміне (2020 жылғы 20 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6096 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімімен бекітілген Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданында әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларында (бұдан әрі – Қағидалар):
1-тараудың тақырыбы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1-тарау. Жалпы ережелер";
5-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"5. "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" 2005 жылғы 13 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабында және "Ардагерлер туралы" 2020 жылғы 6 мамырдағы Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 2) тармақшасында, 11-бабының 2) тармақшасында, 12-бабының 2) тармақшасында және 13-бабының 2) тармақшасында көрсетілген адамдарға әлеуметтік көмек осы Қағидаларда көзделген тәртіппен көрсетіледі.";
2-тараудың тақырыбы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2-тарау. Әлеуметтік көмек алушылар санаттарының тізбесін айқындау және әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу тәртібі";
19-тармақ алып тасталсын;
3-тараудың тақырыбы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3-тарау. Әлеуметтік көмек көрсету тәртібі";
21- тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"21. Өмірде қиын жағдай туындаған кезде әлеуметтік көмек алу үшін өтініш беруші өзінің немесе отбасының атынан уәкілетті органға немесе ауыл, ауылдық округтің әкіміне мынадай құжаттармен:

О внесении изменений в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 12 марта 2020 года № 46/290 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Есильском районе Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 14 декабря 2020 года № 57/378. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 декабря 2020 года № 6817
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Есильском районе Северо-Казахстанской области" от 12 марта 2020 года № 46/290 (опубликовано 20 марта 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6096) следующие изменения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Есильском районе Северо-Казахстанской области, утвержденных указанным решением (далее - Правила):
заголовок главы 1 изложить в следующей редакции:
"Глава 1. Общие положения";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Лицам, указанным в статье 16 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" и в подпункте 2) статьи 10, в подпункте 2) статьи 11, в подпункте 2) статьи 12, в подпункте 2) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 6 мая 2020 года "О ветеранах", социальная помощь оказывается в порядке, предусмотренном настоящими Правилами.";
заголовок главы 2 изложить в следующей редакции:
"Глава 2. Порядок определения перечня категорий получателей социальной помощи и установления размеров социальной помощи";
пункт 19 исключить;
заголовок главы 3 изложить в следующей редакции:
"Глава 3. Порядок оказания социальной помощи";
пункт 21 изложить в следующей редакции:
"21. Для получения социальной помощи при наступлении трудной жизненной ситуации заявитель от себя или от имени семьи в уполномоченный орган или акиму села, сельского округа представляет заявление с приложением следующих документов:

1) жеке басын куәландыратын құжатпен;
2) адамның (отбасы мүшелерінің) табыстары туралы мәліметтермен;
3) өмірде қиын жағдайдың туындағанын растайтын актімен және/немесе құжатпен қоса өтініш береді.
Адамның (отбасы мүшелерінің) табысына қарамастан тағайындалатын әлеуметтік көмекті алу үшін адамның (отбасы мүшелерінің) табыстары туралы мәліметтер ұсынылмайды.";
22- тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"22. Салыстырып тексеру үшін құжаттардың төлнұсқалары ұсынылады, содан кейін құжаттардың төлнұсқалары өтініш берушіге қайтарылады.";
4 және 6-тараулардың тақырыптары келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4-тарау. Көрсетілетін әлеуметтік көмекті тоқтату және қайтару үшін негіздер
5-тарау. Қорытынды ереже";
Қағидалардың 1 - қосымшасы осы шешімнің 1- қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
Қағидалардың 3 - қосымшасы осы шешімнің 2- қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
Қағидалардың 4 – қосымшасы алып тасталсын;
Қағидалардың 5 - қосымшасы осы шешімнің 3- қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданының мәслихаты
сессиясының төрағасы
К. Абулгазин
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
хатшысы
А. Бектасова
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
2020 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 57/378
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданында әлеуметтік көмек
көрсету, оның мөлшерлерін
белгілеу және мұқтаж азаматтардың
жекелеген санаттарының тізбесін
айқындау қағидаларына
1-қосымша
Әлеуметтік көмек көрсету үшін атаулы күндер мен мереке күндерінің тізбесі, сондай-ақ әлеуметтік көмек көрсетудің еселігі
Р/с №
Атаулы күндер мен мереке күндері
Әлеуметтік көмек көрсетудің еселігі
1
15 ақпан –Ауғанстан Демократиялық Республикасынан Кеңес әскерлерінің шектеулі контингентінің шығарылған күні
Жылына 1 рет
2
8 наурыз – Халықаралық әйелдер күні
Жылына 1 рет
3
26 сәуір – Чернобыль атом электр станциясындағы апатты еске алу күні
Жылына 1 рет
4
7 мамыр – Отан қорғаушы күні
Жылына 1 рет
5
9 мамыр – Жеңіс күні
Жылына 1 рет
6
31 мамыр – Саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күні
Жылына 1 рет
7
30 тамыз – Қазақстан Республикасының Конституциясы күні
Жылына 1 рет
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
2020 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 57/378 шешіміне 2 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданында әлеуметтік көмек
көрсету, оның мөлшерлерін
белгілеу және мұқтаж азаматтардың
жекелеген санаттарының тізбесін
айқындау қағидаларына
3-қосымша
Өмірлік қиын жағдай туындаған кезде азаматтарды мұқтаждар санатына жатқызу және адамның (отбасының) материалдық-тұрмыстық жағдайына тексеру жүргізу үшін негіздемелердің түпкілікті тізбесі

1) документ, удостоверяющий личность;
2) сведения о доходах лица (членов семьи);
3) акт и/или документ, подтверждающий наступление трудной жизненной ситуации.
Для получения социальной помощи, которая назначается независимо от доходов лица (членов семьи), сведения о доходах лица (членов семьи) не предоставляются.";
пункт 22 изложить в следующей редакции:
"22. Документы представляются в подлинниках для сверки, после чего подлинники документов возвращаются заявителю.";
заголовки глав 4 и 6 изложить в следующей редакции:
"Глава 4. Основания для прекращения и возврата предоставляемой социальной помощи
Глава 5. Заключительное положение";
приложение 1 к Правилам изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 3 к Правилам изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению;
приложение 4 к Правилам исключить;
приложение 5 к Правилам изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
К. Абулгазин
Секретарь маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
А. Бектасова
Приложение 1
к решению маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 14 декабря 2020 года
№ 57/378
Приложение 1
к Правилам оказания социальной
помощи, установления размеров
и определения перечня отдельных
категорий нуждающихся граждан
в Есильском районе
Северо-Казахстанской области
Перечень памятных дат и праздничных дней для оказания социальной помощи, а также кратность оказания социальной помощи
№ п/п
Памятные даты и праздничные дни
Кратность оказания социальной помощи
1
День вывода ограниченного контингента советских войск из Демократической Республики Афганистан - 15 февраля
Один раз в год
2
Международный женский день - 8 марта
Один раз в год
3
День памяти аварии на Чернобыльской атомной электростанции -26 апреля
Один раз в год
4
День защитника Отечества - 7 мая
Один раз в год
5
День Победы - 9 мая
Один раз в год
6
День памяти жертв политических репрессий и голода - 31 мая
Один раз в год
7
День Конституции Республики Казахстан - 30 августа
Один раз в год
Приложение 2
к решению маслихата
Есильского района Северо-
Казахстанской области
от 14 декабря 2020 года
№ 57/378
Приложение 3
к Правилам оказания социальной
помощи, установления размеров
и определения перечня отдельных
категорий нуждающихся граждан
в Есильском районе
Северо-Казахстанской области
Окончательный перечень оснований для отнесения граждан к категории нуждающихся и проведения обследований материально-бытового положения лица (семьи) при наступлении трудной жизненной ситуации

1) жетімдік;
2) ата-ана қамқорлығының болмауы;
3) кәмелетке толмағандардың қадағалаусыз қалуы, оның ішінде девиантты мінез-құлық;
4) кәмелетке толмағандардың арнаулы білім беру ұйымдарында, ерекше режимде ұстайтын білім беру ұйымдарында болуы;
5) туғаннан бастап үш жасқа дейінгі балалардың ерте психофизикалық даму мүмкіндіктерінің шектелуі;
6) дене бітімі және (немесе) ақыл-ой мүмкіндіктеріне байланысты организм функцияларының тұрақты бұзылуы;
7) әлеуметтік мәні бар аурулардың және айналадағыларға қауіп төндіретін аурулардың салдарынан тыныс-тіршілігінің шектелуі;
8) жасының егде тартуына байланысты, бұрынғы ауруы және (немесе) мүгедектігі салдарынан өзіне-өзі күтім жасай алмауы;
9) әлеуметтік бейімсіздікке және әлеуметтік депривацияға алып келген қатыгездікпен қарау;
10) баспанасыздық (белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдар);
11) бас бостандығынан айыру орындарынан босатылуы;
12) пробация қызметінің есебінде болу;
13) адамның (отбасының) ең төмен күнкөріс деңгейі мөлшерінің бір еселік шегінен аспайтын жан басына шаққандағы орташа табысының болуы;
14) табиғи зілзаланың немесе өрттің салдарынан азаматқа (отбасына) не оның мүлкіне залал келуі;
15) Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 6 мамырдағы "Ардагерлер туралы" Заңының 4, 5 және 6- баптарында көрсетілген Ұлы Отан соғысының ардагерлерінің, басқа мемлекеттердің аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлерінің, сондай-ақ жеңiлдiктер бойынша Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне теңестірілген ардагерлердің бағалы металдар мен металл керамикадан, металл акрилден жасалған протездерден басқа, тіс протездеуге мұқтаждығы;
16) Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 6 мамырдағы "Ардагерлер туралы" Заңының 4, 5 және 6- баптарында көрсетілген Ұлы Отан соғысының ардагерлерінің, басқа мемлекеттердің аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлерінің, сондай-ақ жеңiлдiктер бойынша Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне теңестірілген ардагерлердің Қазақстан Республикасының санаторийлерінде және профилакторийлерінде санаторлық-курорттық емделуге мұқтаждығы;
17) Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 6 мамырдағы "Ардагерлер туралы" Заңының 4- бабында көрсетілген Ұлы Отан соғысының ардагерлерінің коммуналдық қызметтерді төлеу және отын сатып алу үшін шығынның орнын толтыруға мұқтаждығы;
18) амбулаторлық емделуде жатқан азаматтарда туберкулездің белсенді түрінің болуы;
18-1) Балаларда адамның иммунитет тапшылығы вирусы тудыратын аурудың болуы;
19) Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 6 мамырдағы "Ардагерлер туралы" Заңының 4, 5 және 6- баптарында көрсетілген Ұлы Отан соғысының ардагерлерінің, басқа мемлекеттердің аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлерінің, жеңiлдiктер бойынша Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне теңестірілген ардагерлердің, сондай-ақ Семей ядролық полигоны аймағында зардап шеккендердің Қазақстан Республикасының аумағында теміржол, жолаушылар тасымалдайтын автомобиль көлігінің (таксиден басқа) бір түрімен жол жүру станциясынан ауруханаға жатқызылатын жерге дейін және кері жол жүруге мұқтаждығы;

1) сиротство;
2) отсутствие родительского попечения;
3) безнадзорность несовершеннолетних, в том числе девиантное поведение;
4) нахождение несовершеннолетних в специальных организациях образования, организациях образования с особым режимом содержания;
5) ограничение возможностей раннего психофизического развития детей от рождения до трех лет;
6) стойкие нарушения функций организма, обусловленные физическими и (или) умственными возможностями;
7) ограничение жизнедеятельности вследствие социально значимых заболеваний и заболеваний, представляющих опасность для окружающих;
8) неспособность к самообслуживанию в связи с преклонным возрастом, вследствие перенесенной болезни и (или) инвалидности;
9) жестокое обращение, приведшее к социальной дезадаптации и социальной депривации;
10) бездомность (лица без определенного места жительства);
11) освобождение из мест лишения свободы;
12) нахождение на учете службы пробации;
13) наличие среднедушевого дохода лица (семьи) не превышающего порога однократного размера прожиточного минимума;
14) причинение ущерба гражданину (семье) либо его имуществу вследствие стихийного бедствия или пожара;
15) нуждаемость ветеранов Великой Отечественной войны, ветеранов боевых действий на территории других государств, а также ветеранов приравненных по льготам к ветеранам Великой Отечественной войны, указанных в статьях 4, 5 и 6 Закона Республики Казахстан от 6 мая 2020 года "О ветеранах" в зубопротезировании, кроме драгоценных металлов и протезов из металлокерамики, металлоакрила;
16) нуждаемость ветеранов Великой Отечественной войны, ветеранов боевых действий на территории других государств, а также ветеранов приравненных по льготам к ветеранам Великой Отечественной войны, указанных в статьях 4, 5 и 6 Закона Республики Казахстан от 6 мая 2020 года "О ветеранах" в санаторно-курортном лечении в санаториях и профилакториях Республики Казахстан;
17) нуждаемость ветеранов Великой Отечественной войны, указанных в статьи 4 Закона Республики Казахстан от 6 мая 2020 года "О ветеранах" в возмещении затрат за оплату коммунальных услуг и приобретения топлива;
18) наличие у граждан, находящихся на амбулаторном лечении, активной формы туберкулеза;
18-1) наличие болезни у детей, вызванная вирусом иммунодефицита человека;
19) нуждаемость ветеранов Великой Отечественной войны, ветеранов боевых действий на территории других государств, ветеранов приравненных по льготам к ветеранам Великой Отечественной войны, указанных в статьях 4, 5 и 6 Закона Республики Казахстан от 6 мая 2020 года "О ветеранах", а также лиц, пострадавшим в зоне Семипалатинского ядерного полигона в проезде железнодорожным, автомобильным пассажирским транспортом (кроме такси) от станции отправления одного видов указанных транспортных средств до места госпитализации и обратно по территории Республики Казахстан;

20) Солтүстік Қазақстан облысы аумағында орналасқан, күндізгі оқу нысаны бойынша жоғарғы оқу орындарында оқитын, мемлекеттік жалпы білім беру гранттары мен кредиттерінің иегерлері болмаған, аз қамтылған отбасыларынан шыққан студенттердің бар болуы.
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
2020 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 57/378 шешіміне 3 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданында әлеуметтік көмек
көрсету, оның мөлшерлерін
белгілеу және мұқтаж азаматтардың
жекелеген санаттарының тізбесін
айқындау қағидаларына
5-қосымша
Өмірде қиын жағдайдың туындауына байланысты адамның (отбасының) мұқтаждығын айқындауға арналған тексеру АКТІСІ
20 жылғы "__"___________________
________________________________________________________________________________ (елді мекен)
1. Өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) ________________________________________________________________________________ 2. Тұратын мекенжайы ________________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________________ 3. Орын алуына байланысты өтініш беруші әлеуметтік көмекке өтініш берген өмірдегі қиын жағдай _________________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________________. 4. Отбасы құрамы (отбасында нақты тұратындар есептеледі) ____ адам, оның ішінде:
Р/с №
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Туған күні
Өтініш берушіге туыстық қатынасы
Жұмыспен қамтылуы (жұмыс, оқу орны)
Жұмыспен қамтылмау себебі
Қоғамдық жұмыстарға қатысуы, кәсіптік даярлығы (қайта даярлау, біліктілігін арттыру) немесе жұмыспен қамтудың белсенді шараларына қатысуы туралы мәліметтер
Өмірдегі қиын жағдай
1
2
3
4
5
6
7
8
Еңбекке жарамды барлығы _________ адам.
Жұмыспен қамту органдарында жұмыссыз ретінде тіркелгендері _______ адам.
Балалардың саны: ______, олардың ішінен жоғары және орта оқу орындарында ақылы негізде оқитындар _______ адам, оқу құны жылына _______ теңге.
Отбасында Ұлы Отан соғысы ардагерлерінің, Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне теңестірілген адамдардың, басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдары ардагерлерінің, зейнеткерлердің, 80 жастан асқан қарт адамдардың, әлеуметтік маңызы бар аурулары бар адамдардың, мүгедектердің, мүгедек балалардың болуы (көрсету немесе өзге санатты қосу қажет)
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________.

20) наличие в малообеспеченных семьях студентов обучающихся в высших учебных заведениях по очной форме обучения, не ставшие обладателями государственных общеобразовательных грантов и кредитов, расположенных на территории Северо-Казахстанской области.
Приложение 3
к решению маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 14 декабря 2020 года
№ 57/378
Приложение 5
к Правилам оказания социальной
помощи, установления размеров
и определения перечня отдельных
категорий нуждающихся граждан
в Есильском районе
Северо-Казахстанской области
АКТ обследования для определения нуждаемости лица (семьи) в связи с наступлением трудной жизненной ситуации
от "__" ____ 20 года
______________________________________________________ (населенный пункт)
1. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) заявителя ________________________________________________________________________________ 2. Адрес места жительства _______________________________________________________________________________ 3. Трудная жизненная ситуация, в связи с наступлением которой заявитель обратился за социальной помощью ________________________________________________________________________________ 4. Состав семьи (учитываются фактически проживающие в семье) ____ человек, в том числе:
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата рождения
Родственное отношение к заявителю
Занятость (место работы, учебы)
Причина незанятости
Сведения об участии в общественных работах, профессиональной подготовке (переподготовке, повышении квалификации) или в активных мерах содействия занятости
Трудная жизненная ситуация
1
2
3
4
5
6
7
8
Всего трудоспособных _________ человек.
Зарегистрированы в качестве безработного в органах занятости _______ человек.
Количество детей: ______, из них обучающихся в высших и средних учебных заведениях на платной основе _______ человек, стоимость обучения в год ________ тенге.
Наличие в семье ветеранов Великой Отечественной войны, лиц, приравненных по льготам к ветеранам Великой Отечественной войны, ветеранов боевых действий на территории других государств, пенсионеров, пожилых лиц старше 80-ти лет, лиц, имеющих социально значимые заболевания, инвалидов, детей-инвалидов (указать или добавить иную категорию)
_________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________.

5. Тұрмыс жағдайы (жатақхана, жалға алынған, жекешелендірілген тұрғын үй, қызметтік тұрғын үй, тұрғын үй кооперативі, жеке тұрғын үй немесе өзге көрсету қажет):
_____________________________________________________________________________.
Тұрғын үйді ұстауға арналған шығыстар:
_____________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________.
Отбасының табысы:
Р/с №
Табысы бар отбасы мүшелерінің (оның ішінде өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Табыс түрі
Өткен тоқсандағы табыс сомасы (теңге)
Жеке қосалқы шаруашылық (ауладағы учаске, малы және құсы), саяжай және жер учаскесі (жер үлесі) туралы мәліметтер
тоқсанға
орта есеппен айына
1
2
3
4
5
6

5. Условия проживания (общежитие, арендное, приватизированное жилье, служебное жилье, жилой кооператив, индивидуальный жилой дом или иное – указать): ________________________________________________________________________________.
Расходы на содержание жилья:
________________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________.
Доходы семьи:
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) членов семьи (в том числе заявителя), имеющих доход
Вид дохода
Сумма дохода за предыдущий квартал (тенге)
Сведения о личном подсобном хозяйстве (приусадебный участок, скот и птица), дачном и земельном участке (земельной доли)
за квартал
в среднем за месяц
1
2
3
4
5
6

6. Мыналардың: автокөлігінің болуы (маркасы, шығарылған жылы, құқық беретін құжат, оны пайдаланғаннан түскен мәлімделген табыс) _________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________. қазіргі уақытта өздері тұрып жатқаннан бөлек өзге тұрғын үйінің болуы (оны пайдаланғаннан түскен мәлімделген табыс) ________________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________. 7. Бұрын алған көмегі туралы мәліметтер (нысаны, сомасы, көзі): ________________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________________. 8. Отбасының өзге де табыстары (нысаны, сомасы, көзі): _________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________. 9. Балалардың мектеп керек-жарағымен, киіммен, аяқ киіммен қамтамасыз етілуі: _______________________________________________________________________________ 10. Тұратын жерінің санитариялық-эпидемиологиялық жағдайы: _______________________________________________________________________________ Комиссия төрағасы: ___________________ ____________________________________ Комиссия мүшелері: ____________________ ____________________________________ _____________________ ____________________________________ _____________________ ____________________________________ (қолдары) (тегі, аты, әкесінің аты) Жасалған актімен таныстым: ________________________________________________________________________ Өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) және қолы _________________________________________________________________________ Тексеру жүргізілуден бас тартқан _________________________________________________________________________________ Өтініш берушінің (немесе отбасы мүшелерінің бірінің) тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) және қолы _________________________________________________________________________________ (өтініш беруші тексеру жүргізуден бас тартқан жағдайда толтырылады) Күні _______

6. Наличие: автотранспорта (марка, год выпуска, правоустанавливающий документ, заявленные доходы от его эксплуатации) ____________________________________________________________________ ___________________________________________________________________. иного жилья, кроме занимаемого в настоящее время (заявленные доходы от его эксплуатации) _______________________________________________________________________________. 7. Сведения о ранее полученной помощи (форма, сумма, источник): _______________________________________________________________________________ __________________________________________________________________________________. 8. Иные доходы семьи (форма, сумма, источник): _______________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________________. 9. Обеспеченность детей школьными принадлежностями, одеждой, обувью: ________________________________________________________________________________. 10. Санитарно-эпидемиологические условия проживания: ________________________________________________________________________________. Председатель комиссии: ________________ _____________________________________________. Члены комиссии: ________________ _____________________________________________ ________________ ______________________________________________ (подписи) (фамилия, имя, отчество (при его наличии) С составленным актом ознакомлен(а): _______________________________. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) и подпись заявителя ______________________________________________________________________________ От проведения обследования отказываюсь _______________________ Фамилия, имя, отчество (при его наличии) и подпись заявителя (или одного из членов семьи) _________________________________________________________________________________ (заполняется в случае отказа заявителя от проведения обследования) дата _____________