Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 20/3 "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы бойынша жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 3 сәуірдегі № 46/11 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 сәуірде № 6154 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы бойынша жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" 2018 жылғы 20 наурыздағы № 20/3 шешіміне (2018 жылы 11 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4638 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 503, 504, 505, 506-баптарына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жойылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Жамбыл ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы
Р.Садыков
Жамбыл ауданы
мәслихатының хатшысы
Б.Мусабаев

О внесении изменений в решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 20 марта 2018 года № 20/3 "О корректировке базовых ставок на земельный налог по Жамбылскому району Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 3 апреля 2020 года № 46/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 апреля 2020 года № 6154
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 20 марта 2018 года № 20/3 "О корректировке базовых ставок на земельный налог по Жамбылскому району Северо-Казахстанской области" (опубликовано 11 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4638) следующее изменение:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьями 503, 504, 505, 506 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:.";
пункт 3 указанного решения исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2020 года.
Председатель
сессии маслихата
Жамбылского района
Р.Садыков
Секретарь маслихата
Жамбылского района
Б.Мусабаев