Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Новопокров селолық округі әкімінің 2010 жылғы 8 қазандағы № 11 "Шал ақын ауданы Новопокров селолық округінің елді мекендерінің құрамдас бөліктеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Новопокров ауылдық округі әкімінің м.а. 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 3 шешімі. Солтүстіқ Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 6859 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, Новопокров ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Казақстан облысы Шал ақын ауданы Новопокров селолық округі әкімінің "Шал ақың ауданы Новопокров селолық округінің елді мекендерінің құрамдас бөліктеріне атау беру туралы" 2010 жылғы 8 қазандағы № 11 шешіміне (2010 жылдың 5 қарашасында "Парыз", "Новатор" аудандық газеттерінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-14-116 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешiмнің қазақ тілдегі деректемелерінде және бүкіл мәтіні бойынша "селолық", "селосы" сөздері тиісінше "ауылдық", "ауылы" сөздерімен ауыстырылсын;
шешімнің орыс тіліндегі деректемелері мен мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімнің атқарушы С. Ертурина

О внесении изменений в решение акима Новопокровского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 8 октября 2010 года № 11 "О присвоении наименований составным частям населенных пунктов Новопокровского сельского округа района Шал акына"
Решение и.о. акима Новопокровского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 декабря 2020 года № 6859
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", иcполняющий обязанности акима Новопокровского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Новопокровского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области "О присвоении наименований составным частям населенных пунктов Новопокровского сельского округа района Шал акына" от 8 октября 2010 года № 11 ( опубликовано 5 ноября 2010 году в районных газетах "Парыз", "Новатор", зарегистрировано в реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов под № 13-14-116 ) следующие изменения:
в реквизитах и по всему тексту решения на казахском языке слова "селолық", "селосы" заменить соответственно словами "ауылдық", "ауылы";
реквизиты и текст решения на русском языке оставить без изменения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
и.о. Акима сельского округа С. Ертурина