Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Сухорабовка ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 27 мамырдағы № 3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 мамырда № 6322 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Сухорабовка ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 22 қазандағы № 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Сухорабовка ауылдық округі әкімінің 22.10.2020 № 10 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7 тармақшасы сәйкес, Шал ақын ауданы бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 15 сәуірдегі № 20-34/164 ұсынысы негізінде, Сухорабовка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Сухорабовка ауылдық округінің Сухорабовка ауылында ірі қара малдарда бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты, шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сухорабовка ауылдық
округінің әкімі
А. Марченко

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Сухорабовского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 27 мая 2020 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 мая 2020 года № 6322. Утратило силу решением акима Сухорабовского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 22 октября 2020 года № 10
Сноска. Утратило силу решением акима Сухорабовского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 22.10.2020 № 10 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района Шал акына от 15 апреля 2020 года №20-34/164, аким Сухорабовского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в селе Сухорабовка Сухорабовского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области, в связи с возникновением болезни бруцеллез у крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Сухорабовского
сельского округа
А. Марченко