Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 12 ақпандағы № 18 "Атырау облысында жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты ауданаралық (облысішілік қалааралық) тасымалдау тарифін белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 31 наурыздағы № 49 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 сәуірде № 4627 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27, 37-баптарына, "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 19-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына және VІ шақырылған Атырау облыстық мәслихатының кезектен тыс ХХXІІІ сессиясының 2019 жылғы 16 шілдедегі № 344-VI "Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 12 ақпандағы № 18 "Атырау облысында жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты ауданаралық (облысішілік қалааралық) тасымалдау тарифін белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Атырау облысы әкімдігінің қаулы жобасына келісім беру туралы" шешіміне сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменения и дополнения в постановление акимата Атырауской области от 12 февраля 2019 года 18 "Об установлении тарифа на регулярные социально значимые межрайонные (междугородные внутриобластные) перевозки пассажиров в Атырауской области"
Постановление акимата Атырауской области от 31 марта 2020 года № 49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 2 апреля 2020 года № 4627
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и решением внеочередной ХХXІІІ сессии Атырауского областного маслихата VI созыва от 16 июля 2019 года № 344-VI "О согласовании проекта постановления акимата Атырауской области "О внесении изменения и дополнения в постановление акимата Атырауской области от 12 февраля 2019 года № 18 "Об установлении тарифа на регулярные социально значимые межрайонные (междугородные внутриобластные) перевозки пассажиров в Атырауской области" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 12 ақпандағы № 18 "Атырау облысында жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты ауданаралық (облысішілік қалааралық) тасымалдау тарифін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4340 болып тіркелген, 2019 жылы 19 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:

1. Внести в постановление акимата Атырауской области от 12 февраля 2019 года № 18 "Об установлении тарифа на регулярные социально значимые межрайонные (междугородные внутриобластные) перевозки пассажиров в Атырауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4340, опубликованное 19 февраля 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменение и дополнение:

1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Атырау облысында жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты ауданаралық (облысішілік қалааралық) тасымалдау тарифтері белгіленсін.";
2) осы қаулының қосымшасына сәйкес қосымшамен толықтырылсын.
2. Атырау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 21 ақпандағы № 33 "Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 12 ақпандағы № 18 "Атырау облысында жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты ауданаралық (облысішілік қалааралық) тасымалдау тарифін белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" қаулысы жойылсын.

1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Установить тарифы на регулярные социально значимые межрайонные (междугородные внутриобластные) перевозки пассажиров в Атырауской области согласно приложению к настоящему постановлению.";
2) дополнить приложением согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Отменить постановление акимата Атырауской области от 21 февраля 2020 года № 33 "О внесении изменения и дополнения в постановление акимата Атырауской области от 12 февраля 2019 года № 18 "Об установлении тарифа на регулярные социально значимые межрайонные (междугородные внутриобластные) перевозки пассажиров в Атырауской области".