Атырау қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 11 маусымдағы № 1119 "Атырау қаласы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 26 қарашадағы № 2780 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 желтоқсанда № 4791 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Атырау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 11 маусымдағы № 1119 "Атырау қаласы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4667 болып тіркелген, 2020 жылдың 18 маусымында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысына (бұдан әрі - Қаулы) келесідей толықтырулар енгізілсін:
осы қаулының қосымшасына сәйкес Қаулының қосымшасы 46 және 47 тармақтармен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Атырау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы С. Нсанбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау қаласының әкімі К. Уразбаев
Атырау қаласы әкімінің 2020 жылғы 26 қарашасы № 2780 қаулысына қосымша
Атырау қаласы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Елді мекендер атауы
Орналастыру орындары
46
Атырау қаласы, Алмалы ауылдық округі
Алмалы ауылы, Бейбітшілік көшесі, №3 ғимарат, "Алмалы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
47
Атырау қаласы, Алмалы ауылдық округі
Береке ауылы, Шәмші Қалдаяқов көшесі, №2А ғимарат, "Береке орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд

О внесении дополнении в постановление акимата города Атырау от 11 июня 2020 года № 1119 "Об определении мест размещения агитационных печатных материалов по городу Атырау"
Постановление акимата города Атырау Атырауской области от 26 ноября 2020 года № 2780. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 3 декабря 2020 года № 4791
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Атырау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Атырау от 11 июня 2020 года № 1119 "Об определении мест размещения агитационных печатных материалов по городу Атырау" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4667, опубликованное 18 июня 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) (далее - Постановление) следующие дополнения:
дополнить пунктами 46 и 47 приложение Постановления согласно приложению к настоящему постановлению .
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима города Атырау" Нсанбаева С.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Атырау К. Уразбаев
Приложение к постановлению акима города Атырау от 26 ноября 2020 года № 2780
Места для размещения агитационных печатных материалов по городу Атырау
Название населенных пунктов
Места для размещения
46
город Атырау, Алмалинский сельский округ
Стенд около здания коммунального государственного учреждения "Алмалинская средняя школа" село Алмалы, улица Бейбітшілік, здание №3
47
город Атырау, Алмалинский сельский округ
Стенд около здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа Береке" село Береке, улица Шәмші Қалдаяқов, здание №2А