Махамбет аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 маусымдағы № 443 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 шілдеде № 4696 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Махамбет аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Махамбет аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Махамбет аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін (О. Кайрекешева).
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Кабдешев
Мәслихат хатшысы М. Мырзашев
Махамбет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 маусымы № 443 шешіміне қосымша
Махамбет аудандық мәслихатының күші жойылған шешімдердің тізбесі:
1. "Махамбет ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" Махамбет аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 наурыздағы № 10 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3481 санымен тіркелген, 2016 жылғы 21 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі;
2. "Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" Махамбет аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 209 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4059 санымен тіркелген, 2018 жылғы 23 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі;
3. "Махамбет аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 209 "Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Махамбет аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 қаңтардағы № 316 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4338 санымен тіркелген, 2019 жылғы 01 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Махамбетского районного маслихата
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 29 июня 2020 года № 442. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 июля 2020 года № 4696
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Махамбетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Махамбетского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на государственное учреждение "Аппарат Махамбетского районного маслихата" (О. Кайрекешева).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Кабдешев
Секретарь маслихата М. Мырзашев
Приложение к решению Махамбетского районного маслихата от 29 июня 2020 года № 443
Перечень решений Махамбетского районного маслихата утративших силу
1. Решение Махамбетского районного маслихата от 29 марта 2016 года № 10 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Махамбетском районе" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов № 3481, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 21 апреля 2016 года);
2. Решение Махамбетского районного маслихата от 26 января 2018 года № 209 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов № 4059, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 23 февраля 2018 года);
3. Решение Махамбетского районного маслихата от 22 января 2019 года № 316 "О внесении изменения в решение Махамбетского районного маслихата от 26 января 2018 года № 209 "Об установлении единых ставок фиксированного налога"" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов № 4338, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 01 февраля 2019 года).