"Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Ақжайық ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 5 қарашадағы № 22 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Ақжайық ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 32 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 желтоқсанда № 4822 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 37 бабына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің "Махамбет аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының уақытша міндетін атқарушысының 2020 жылғы 09 желтоқсандағы № 14-11/294 ұсынысы негізінде Ақжайық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Ақжайық ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 5 қарашадағы № 22 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4783 санымен тіркелген, 2020 жылғы 09 қарашада Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ақжайық ауылдық округінің әкімі С. Жумагалиев

О признании утратившим силу решения акима Акжайыкского сельского округа от 5 ноября 2020 года № 22 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Акжайыкского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 15 декабря 2020 года № 32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 20 декабря 2020 года № 4822
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления временно исполняющего обязанности руководителя Государственного учреждения "Махамбетская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" за № 14-11/294 от 09 декабря 2020 года аким Акжайыкского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Акжайыкского сельского округа от 5 ноября 2020 года № 22 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов № 4783, опубликовано 09 ноября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Акжайыкского сельского округа С. Жумагалиев