Орлы ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 3 маусымдағы № 27 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күшін жою туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Орлы ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 18 қыркүйектегі № 49 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 қыркүйекте № 4734 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Құрманғазы аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 02 қыркүйектегі № 12-11/126 ұсынысы негізінде, Орлы ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орлы ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 3 маусымдағы № 27 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4662 болып тіркелген, 2020 жылғы 09 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалысын бақылауын өзіме қалдырамын.
3. Шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімінің
міндетін атқарушы
Г. Гумарова

О признании утратившим силу решения акима сельского округа Орлы от 3 июня 2020 года № 27 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима сельского округа Орлы Курмангазинского района Атырауской области от 18 сентября 2020 года № 49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 25 сентября 2020 года № 4734
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Курмангазинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" № 12-11/126 от 02 сентября 2020 года аким сельского округа Орлы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения акима сельского округа Орлы от 03 июня 2020 года № 27 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4662 , опубликованный в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 09 июня 2020 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима округа
Г. Гумарова