Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2017 жылғы 16 қазандағы № 284 "Оңтүстік Қазақстан облысының агроөнеркәсіптік кешен саласында инновациялық жобаларды іріктеуді ұйымдастыру Қағидасын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 13 ақпандағы № 27 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 14 ақпанда № 5427 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2017 жылғы 16 қазандағы № 284 "Оңтүстік Қазақстан облысының агроөнеркәсіптік кешен саласында инновациялық жобаларды іріктеуді ұйымдастыру Қағидасын бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4242 болып тіркелген, 2017 жылғы 3 қарашада "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2017 жылдың 7 қарашасында электронды түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбында, 1 тармағында және қосымшаларында "Оңтүстік Қазақстан облысы" деген сөздер "Түркістан облысы" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулының қосымшаларында "ОҚО" деген сөздер "ТО" деген сөздермен ауыстырылсын.
1. "Түркістан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғаннан кейін Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ұ.Қ.Тәжібаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Ө. Шөкеев
Қ.Қ. Айтмұхаметов
Ә.Е. Тұрғымбеков
Ж.Е. Аманбаев
С.А. Қалқаманов
М.И. Мырзалиев
Ұ.Қ. Тәжібаев
А.А. Абдуллаев
А.Б. Тасыбаев
Түркістан облысы әкімдігінің 2020 жылғы "__" _________ № ______ "Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2017 жылғы 16 қазандағы № 284 "Оңтүстік Қазақстан облысының агроөнеркәсіптік кешен саласында инновациялық жобаларды іріктеуді ұйымдастыру Қағидасын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысына

О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 16 октября 2017 года № 284 "Об утверждении Правил организации отбора инновационных проектов в области агропромышленного комплекса Южно-Казахстанской области"
Постановление акимата Туркестанской области от 13 февраля 2020 года № 27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 14 февраля 2020 года № 5427
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 16 октября 2017 года № 284 "Об утверждении Правил организации отбора инновационных проектов в области агропромышленного комплекса Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4242, опубликовано в газете "Южный Казахстан" 3 ноября 2017 года и 7 ноября 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в заголовке, в пункте 1 и в приложениях к указанному постановлению слова "Южно-Казахстанской области" заменить словами "Туркестанской области";
в приложениях к указанному постановлению слова "ЮКО" заменить словами "ТО".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Туркестанской области" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Тажибаева У.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области У. Шукеев
Айтмухаметов К.К.
Тургумбеков А.Е.
Аманбаев Ж.Е.
Калкаманов С.А.
Мырзалиев М.И.
Тажибаева У.К.
Абдуллаев А.А.
Тасыбаев А.Б.
К постановлению акимата Туркестанской области от "___"_________ 2020 года №____ "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 16 октября 2017 года № 284 "Об утверждении Правил организации отбора инновационных проектов в области агропромышленного комплекса Южно-Казахстанской области"