Түркістан облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 29 мамырдағы № 49/514-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 маусымда № 5640 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 11 қыркүйектегі № 5/72-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облыстық мәслихатының 11.09.2023 № 5/72-VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 576-бабының 8-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 5-тармағына сәйкес, Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Түркістан облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы мөлшерлемелері бекітілсін.

О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по Туркестанской области
Решение Туркестанского областного маслихата от 29 мая 2020 года № 49/514-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 3 июня 2020 года № 5640. Утратило силу решением Туркестанского областного маслихата от 11 сентября 2023 года № 5/72-VIII
Сноска. Утратило силу решением Туркестанского областного маслихата от 11.09.2023 № 5/72-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 8 статьи 576 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) и пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Туркестанской областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за эмиссии в окружающую среду по Туркестанской области согласно приложению к настоящему решению.

2. Оңтүстiк Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 21 маусымдағы № 25/288-VI "Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы ставкалары туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4668 тіркелген, 2018 жылғы 16 шілдеде "Ontustik Qazagstan" газетінде және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешiмiнің күші жойылды деп танылсын.
3. "Түркістан облыстық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:

2. Признать утратившими силу решения Южно-Казахстанского областного маслихата от 21 июня 2018 года № 25/288-VI "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4668, опубликовано 16 июля 2018 года в газете "Южный Казахстан" и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Государственному учреждению "Аппарат Туркестанского областного маслихата" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:

1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Түркістан облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Түркістан облыстық мәслихаты
сессиясының төрағасы М. Мейрманов
Түркістан облыстық
мәслихатының хатшысы К. Балабиев
Түркістан облыстық
мәслихатының 2020 жылғы
29 мамырдағы № 49/514-VI
шешіміне қосымша
Түркістан облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы мөлшерлемелері

1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерство юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Туркестанского областного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Туркестанского
областного маслихата М. Мейрманов
Секретарь Туркестанского
областного маслихата К. Балабиев
Приложение к решению
Туркестанского областного
маслихата № от 29 мая
2020 года № 49/514-VI
Ставки платы за эмиссии в окружающую среду по Туркестанской области