Түркістан қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 1894 "Түркістан қаласындағы жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдаудың біріңғай тарифін белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 2 желтоқсандағы № 1863 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 2 желтоқсанда № 5926 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 2024 жылғы 4 сәуірдегі № 188 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 04.04.2024 № 188 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26 бабына сәйкес, Түркістан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 1894 "Түркістан қаласындағы жолаушылар мен богажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдаудың біріңғай тарифін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5341 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген қаулының 2-тармағындағы "Жолаушыларға, егер ол жеке орын алмаса, өзімен бірге жеті жасқа дейінгі бір баланы тегін алып жүру құқығы берілсін және 7 жастан 15 жасқа дейінгі балаларға жол жүру құжатының (билетінің) толық құнының елу процентін төлеу осы қаулының 1 тармағында көрсетілген көлемінде белгіленсін" деген сөздер "Жеті жасқа дейінгі балаларды, егер ол бөлек орынға ие болмаса тегін тасымалдау және 7 мен 15 жас аралығындағы балалар үшін осы қаулының 1-тармағында көрсетілген жол жүру құжатының (билетінің) жалпы құнының елу процентін төлеу құқығы берілсін" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Түркістан қаласы әкімдігінің "Жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Түркістан қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.

О внесении изменения в постановление акимата города Туркестан от 26 декабря 2019 года № 1894 "Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении по городу Туркестан"
Постановление акимата города Туркестан Туркестанской области от 2 декабря 2020 года № 1863. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 2 декабря 2020 года № 5926. Утратило силу постановлением акимата города Туркестан Туркестанской области от 4 апреля 2024 года № 188
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Туркестан Туркестанской области от 04.04.2024 № 188 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Туркестан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Туркестан от 26 декабря 2019 года № 1894 "Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении по городу Туркестан" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5341, опубликованного 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменения:
Указанное постановление в пункте 2 слова "Предоставить право бесплатного провоза пассажирам с собой одного ребенка в возрасте до семи лет, если он не занимает отдельного места и для детей в возрасте от 7 до 15 лет, с оплатой пятидесяти процентов от полной стоимости проездного документа (билета) указанного в пункте 1 настоящего постановления" заменить словами "Предоставить право бесплатного провоза детей в возрасте до семи лет, если он (она) не занимает отдельного места и для детей в возрасте от 7 до 15 лет, с оплатой пятидесяти процентов от полной стоимости проездного документа (билета) указанного в пункте 1 настоящего постановления".
2. Государственному учреждению "Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог" акимата города Туркестан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе аппарата акима города Туркестан после его официального опубликования.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М.Базарқұловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аким города Р. Аюпов
"Келісілді"
Түркістан қалалық
мәслихатының хатшысы Ғ. Сарсенбаев

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Базаркулова М.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Р. Аюпов
"Согласовано"
Секретарь Туркестанского
городского маслихата Г.Сарсенбаев