Шектеу іс-шараларын алып тастау және Бәйдібек ауданы әкімдігінің Шаян ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 09 қаңтардағы № 01 "Шаян ауылдық округі Шаян елді мекені Қ.Жандарбеков көшесіне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Бәйдібек ауданы Шаян ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 11 наурыздағы № 27 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 13 наурызда № 5481 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46 бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Бәйдібек аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2020 жылғы 10 наурыздағы № 69 ұсынысы негізінде Бәйдібек ауданы әкімдігінің Шаян ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мысықтың құтырық ауыруының ошақтарын жоюға қатысты ветеринариялық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты Шаян ауылдық округі Шаян елді мекені Қ.Жандарбеков көшесіне шектеу іс-шаралары алып тасталсын.
2. Бәйдібек ауданы әкімдігінің Шаян ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 09 қаңтардағы № 01"Шаян ауылдық округі Шаян елді мекені Қ.Жандарбеков көшесіне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5359 болып тіркелген, және 2020 жылы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Бәйдібек ауданы әкімдігінің "Шаян ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күнтiзбелiк он күн iшiнде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тiлдерiнде Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiне енгiзу үшiн жiберудi;

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима сельского округа Шаян от 09 января 2020 года № 01 "Об установлении ограничительных мероприятий на улице К. Жандарбекова населенном пункте Шаян сельского округа Шаян района Байдибек"
Решение акима сельского округа Шаян Байдибекского района Туркестанской области от 11 марта 2020 года № 27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 13 марта 2020 года № 5481
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя территориальный инспекции района Байдибек Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 марта 2020 года № 69 акима сельского округа Шаян акимата района Байдибек РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на улице К.Жандарбекова в населенном пункте Шаян сельского округа Шаянв связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации очагов с заболеванием кошки бешенством.
2. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Шаян от 09 января 2020 года № 01 "Об установлении ограничительных мероприятий на улице К. Жандарбекова в населенном пункте Шаян сельского округа Шаян района Байдибек" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5359 и опубликовано эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 января 2020 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Шаян" акимата района Байдибек в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решение направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Бәйдібек ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шаян ауылдық округі
әкімінің міндетін
уақытша атқарушы С. Мырзабеков

3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата района Байдибек после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима
сельского округa Шаян С. Мырзабеков