Мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Түркістан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 15 сәуірдегі № 119 қаулысы. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 сәуірде № 5566 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 4 ақпандағы № 28 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 04.02.2021 № 28 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Отрарского района Туркестанской области от 15 апреля 2020 года № 119. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 17 апреля 2020 года № 5566. Утратило силу постановлением акимата Отырарского района Туркестанской области от 4 февраля 2021 года № 28
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Отырарского района Туркестанской области от 04.02.2021 № 28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2 тармағына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабының 6) тармақшасына, 27 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы бұйрығымен бекітілген "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларына" сәйкес, Отырар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 6) статьи 9, подпунктом 1) пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", "Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" утвержденным приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года, акимат Отрарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына осы қаулының қосымшасына сәйкес квота белгіленсін.
2. Отырар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 19 тамызындағы № 374 "Мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5175 тіркелген, 2019 жылғы 23 қыркуйегінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановления акимата Отрарского района от 19 августа 2019 года № 374 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5175, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 сентября 2019 года).

3. "Отырар ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Отырар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.Елекеевке жүктелсін.

3. Государственному учреждению "Аппарат акима Отрарского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Отрарского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Т.Елекееву.

5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан акімі А. Жунисов
Отырар ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 15 сәуірдегі
№ 119 қосымша
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымының атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%)
Мүгедектер үшін квота белгіленген жұмыс орындарының саны
1
Түркістан облысының қоғамдық денсаулық басқармасының "Отырар аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны

5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Жунисов
Приложение к постановлению
акимата Отырарского района
от 15 апреля 2020 года № 119
Квота рабочих мест для трудоустройства инвалидов
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%)
Количество рабочих мест установленной квотой для инвалидов
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Отырарская центральная районная больница" управления общественного здоровья Туркестанской области