Сайрам ауданы әкімдігінің 7 қыркүйек 2020 жылғы № 365 "Сайрам ауданы әкімдігінің 11 сәуір 2018 жылғы № 178 "Сайрам ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттiк мекемесiнiң, Сайрам аудандық бюджетiнен қаржыландырылатын атқарушы органдарының мемлекеттiк қызметшiлерiне қызметтiк куәлiктi беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекiту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 25 қарашадағы № 536 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 26 қарашада № 5911 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуiрдегi Заңының 26 бабына сәйкес, Сайрам ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сайрам ауданы әкімдігінің 7 қыркүйек 2020 жылғы № 365 "Сайрам ауданы әкімдігінің 11 сәуір 2018 жылғы № 178 "Сайрам ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттiк мекемесiнiң, Сайрам аудандық бюджетiнен қаржыландырылатын атқарушы органдарының мемлекеттiк қызметшiлерiне қызметтiк куәлiктi беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекiту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5784 тіркелген, 2020 жылғы 14 қыркүйекте Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
қаулының орыс тіліндегі тақырыбында "сентября" деген сөз алып тасталсын, қазақ тіліндегі тақырып өзгермейді.
2. "Сайрам ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оны ресми жарияланғаннан кейін Сайрам ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмi аппаратының басшысы Б. Тұрғынбековке жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі У. Садибеков

О внесении изменения в постановление акимата Сайрамского района от 7 сентября 2020 года № 365 "О признании утратившим силу постановления акимата Сайрамского района от 11 апреля сентября 2018 года № 178 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственным служащим государственного учреждения "Аппарат акима Сайрамского района", исполнительных органов, финансируемых из Сайрамского районного бюджета, и его описание"
Постановление акимата Сайрамского района Туркестанской области от 25 ноября 2020 года № 536. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 26 ноября 2020 года № 5911
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Сайрамского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Сайрамского района от 7 сентября 2020 года № 365 "О признании утратившим силу постановления акимата Сайрамского района от 11 апреля сентября 2018 года № 178 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственным служащим государственного учреждения "Аппарат акима Сайрамского района", исполнительных органов, финансируемых из Сайрамского районного бюджета, и его описание" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5784, опубликовано 14 сентября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
в заголовке постановления на русском языке слово "сентября" исключить, заголовок на казахском языке не меняется.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Сайрамского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Сайрамского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Тургынбекова Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района У. Садибеков