Шектеу іс-шараларын алып тастау және Түркістан облысы Сайрам ауданының Көлкент ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 16 наурыздағы № 19 "Көлкент ауылдық округі М.Оразалиев ауылының Т.Рысқұлов көшесінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы Көлкент ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 19 мамырдағы № 21 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 мамырда № 5624 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46 бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына және Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Сайрам аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2020 жылғы 30 наурыздағы № 02-05/114 ұсынысы негізінде, Көлкент ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Құтыру ауруының ошақтарын жоюға қатысты ветеринариялық-санитарлық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты Көлкент ауылдық округі, М.Оразалиев ауылының Т.Рысқұлов көшесінде шектеу іс-шаралары алып тасталсын.
2. Сайрам ауданы Көлкент ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 16 наурыздағы № 19 "Көлкент ауылдық округі М.Оразалиев ауылының Т.Рысқұлов көшесінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5489 болып тіркелген, 2020 жылғы 19 наурызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау бланкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Сайрам ауданының Көлкент ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысы Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімнің оны ресми жариялағаннан кейін Сайрам ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Көлкент ауылдық округінің әкімі М. Шадиев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Колкентского сельского округа Сайрамского района Туркестанской области от 16 марта 2020 года № 19 "Об установлении ограничительных мероприятий на улице Т.Рыскулова села М.Оразалиева Колкентского сельского округа"
Решение акима Колкентского сельского округа Сайрамского района Туркестанской области от 19 мая 2020 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 20 мая 2020 года № 5624
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Сайрамской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 02-05/114 аким Колкентского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на улице Т.Рыскулова села М.Оразалиева Колкентского сельского округа в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации очага заболевания бешенства.
2. Признать утратившим силу решение акима Колкентского сельского округа от 16 марта 2020 года № 19 "Об установлении ограничительных мероприятий на улице Т.Рыскулова села М.Оразалиева Колкентского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5489, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 марта 2020 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Колкентского сельского округа Сайрамского района" в установленном законодательством Республики Казахстан в порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Сайрамского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Колкентского сельского округа М. Шадиев