Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 28 ақпандағы № 120 "Төлеби ауданы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" қаулысының күшін жою туралы
Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 4 маусымдағы № 164 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 4 маусымда № 5643 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 37 бабының 8 тармағына сәйкес Төлеби ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 28 ақпандағы № 120 "Төлеби ауданы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4474 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 2 cәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Төлеби ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Төлеби ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Қ.Мылтықбековке жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төлеби ауданының әкім Б. Омарбеков

О признании утратившим силу постановление акимата Толебийского района от 28 февраля 2018 года № 120 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Толебийского района"
Постановление акимата Толебийского района Туркестанской области от 4 июня 2020 года № 164. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 4 июня 2020 года № 5643
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Толебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Толебийского района от 28 февраля 2018 года № 120 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Толебийского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 4474, в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 2 апреля 2018 года).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Толебийского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Толебийского района после его официального опубликования.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Толебийского района К.Мылтыкбекова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Толебийского района Б. Омарбеков