Жоғарғы Ақсу ауылдық округі Мәдени ауылындағы С.Бастықов көшесі аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Төлеби ауданының Жоғарғы Ақсу ауылдық округi әкiмiнiң 2020 жылғы 21 қаңтардағы № 1 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 21 қаңтарда № 5384 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Төлеби ауданы әкімдігінің Жоғарғы Ақсу ауылдық округi әкiмiнiң 2020 жылғы 18 наурыздағы № 5 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Төлеби ауданы әкімдігінің Жоғарғы Ақсу ауылдық округi әкiмiнiң 18.03.2020 № 5 шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына және Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 9 ақпандағы № 7-1/86 "Шектеу іс-шараларын және карантинді белгілеу немесе алып тастау қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 10414 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Жоғарғы Ақсу ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жоғарғы Ақсу ауылдық округінің Мәдени ауылындағы С.Бастықов көшесі аумағында құтыру ауруы шығуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Жоғарғы Ақсу ауылдық округі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Төлеби ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жоғарғы Ақсу ауылдық
округінің әкімі А. Сиқымбаев

Об установлении ограничительных мероприятий на территории улицы С.Бастыкова села Мадени Верхне Аксусского сельского округа
Решение акима Верхне Аксуского сельского округа Толебийского района Туркестанской области от 21 января 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 21 января 2020 года № 5384. Утратило силу решением акима сельского округа Верхне Аксу акимата Толебийского района Туркестанской области от 18 марта 2020 года № 5
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Верхне Аксу акимата Толебийского района Туркестанской области от 18.03.2020 № 5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 9 февраля 2015 года № 7-1/86 "Об утверждении Правил установления или снятия ограничительных мероприятий и карантина" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10414), аким Верхне Аксусского сельского округа Толебийского района РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением заболевания бешенства установить ограничительные мероприятия на территории улицы С.Бастыкова села Мадени Верхне Аксусского сельского округа.
2. Государственному учреждению "Аппарат Верхне Аксусского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Толебийского районного акимата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Верхне Аксусского
сельского округа А. Сикымбаев