Көшеге атау беру туралы
Түркістан облысы Төлеби ауданы Жоғарғы Ақсу ауылдық округi әкiмiнiң 2020 жылғы 6 ақпандағы № 4 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 6 ақпанда № 5406 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халық пікірін ескере отырып және 2019 жылғы 26 желтоқсандағы Түркістан облыстық ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде Төлеби ауданы Жоғарғы Ақсу ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жоғарғы Ақсу ауылдық округіндегі көшеге келесі атау берілсін:
1) Сарқырама ауылындағы Орталық көшеге Дінмұхамед Ахметұлы Қонаев атауы;
2. "Жоғарғы Ақсу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкім шешімі мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Төлеби ауданы әкімдігінің интернет ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын қадағалауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жоғарғы Ақсу ауылдық округінің әкімі А. Сиқымбаев

О присвоении наименования улице
Решение акима сельского округа Верхне Аксу Толебийского района Туркестанской области от 6 февраля 2020 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 6 февраля 2020 года № 5406
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения Туркестанской областной ономастической комиссии от 26 декабря 2019 года аким сельского округа Верхне Аксу Толебийского района РЕШИЛ:
1. Присвоить улице в сельском округе Верхне Аксу следующее наименование:
1) улице Орталык в селе Саркырама – наименование Динмухамед Ахметулы Конаев.
2. Государственному учереждению "Аппарата акима селского округа Верхне Аксуского" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить;
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении законодательством Республики Казахстан обеспечить;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет ресурсе акимата Толебийского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить за собой;
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Верхне Аксуского сельского округа А. Сикимбаев