Шардара ауданы әкімінің 2020 жылғы 26 ақпандағы № 05 "Шардара ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара ауданы әкімінің 2020 жылғы 11 қыркүйектегі № 09 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 қыркүйекте № 5802 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Шардара ауданы әкімінің 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Шардара ауданы әкімінің 28.12.2023 № 10 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26 бабына сәйкес Шардара ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара ауданы әкімінің 2020 жылғы 26 ақпандағы № 05 "Шардара ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5448 тіркелген, 2020 жылғы 2 наурызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
шешімнің келісу бөлігінің деректемесіне орыс тілінде өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі деректемесі өзгермейді.
2. Түркістан облысы "Шардара ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Шардара ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Г.Амантайға жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Жолдыбай
КЕЛІСІЛДІ:
Шардара аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
______________Е.Бейсенбиев
"___" __________ 2020 жыл

О внесении изменения в решение акима Шардаринского района от 26 февраля 2020 года № 05 "Об образовании избирательных участков на территории Шардаринского района"
Решение акима Шардаринского района Туркестанской области от 11 сентября 2020 года № 09. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 17 сентября 2020 года № 5802. Утратило силу решением акима Шардаринского района Туркестанской области от 28 декабря 2023 года № 10
Сноска. Утратило силу решением акима Шардаринского района Туркестанской области от 28.12.2023 № 10 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким Шардаринского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Шардаринского района от 26 февраля 2020 года № 05 "Об образовании избирательных участков на территории Шардаринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5448, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 2 марта 2020 года) следующее изменение:
в реквизите согласительной части решения слова "Шардаринской районной" заменить словами "Шардаринского района".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Шардаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Шардаринского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Г.Амантай.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Жолдыбай
СОГЛАСОВАНО:
Председатель территориальной
избирательной комиссии
Шардаринского района
______________Е.Бейсенбиев
"___" _________ 2020 года