2021 жылға Шардара ауданында салық салу объектісінің елдi мекенде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентiн бекіту туралы
Түркістан облысы Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 19 қазандағы № 244 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 21 қазанда № 5848 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі
Осы қаулы 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 529-бабының 6 тармағына және Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 12 қарашадағы № 475 бұйрығымен бекітілген Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесіне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17847 тіркелген) Шардара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2021 жылға Шардара ауданында салық салу объектісінің елдi мекенде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Шардара ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының Шардара ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шардара ауданы әкімінің орынбасары А.Таженовке жүктелсін.
4. Осы қаулы 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
"КЕЛІСІЛДІ"
"Шардара ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________ Т.Сарманов
"____" ________ 2020 жыл
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Б. Шомпиев
Шардара ауданы
әкімдігінің 2020 жылғы

Об утверждении коэффициента зонирования в Шардаринском районе, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте на 2021 год
Постановление акимата Шардаринского района Туркестанской области от 19 октября 2020 года № 244. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 21 октября 2020 года № 5848. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2021.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" и Методикой расчета коэффициента зонирования утвержденной приказом Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан 12 ноября 2018 года № 475 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 17847), акимат Шардаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициент зонирования в Шардаринском районе, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте на 2021 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Шардаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет–ресурсе акимата Шардаринского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Таженова.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление
государственных доходов по
Шардаринскому району"
__________________Т.Сарманов
"____" __________ 2020 год
Исполняющий обязанности
акима района Б. Шомпиев
Приложение к
постановлению акимата
Шардаринского района