Шектеу іс-шараларын алып тастау және Жетісай ауданының Қарақай ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 20 қаңтардағы № 3 "Жетісай ауданының Қарақай ауылдық округі Қараөзек елді мекеніндегі Жаңа құрылыс көшесінен Тың көшесіне дейінгі аумағына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Жетісай ауданы Қарақай ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 26 наурыздағы № 15 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 26 наурызда № 5521 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республиккасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2-тармағына және Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жетісай аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2020 жылғы 18 наурыздағы № 02-03/112 ұсынысы негізінде, Қарақай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Құтыру ауруының ошақтарын жоюға қатысты ветеринариялық іс-шаралар егу жұсытары, залалсыздандыру кешенінің жүргізілуіне байланысты Жетісай ауданының Қарақай ауылдық округі, Қараөзек елді мекені Жаңа құрылыс көшесінен Тың көшесіне дейінгі аумағына шектеу іс-шаралары алып тасталсын.
2. Жетісай ауданының Қарақай ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 20 қаңтардағы № 3 "Жетісай ауданының Қарақай ауылдық округі Қараөзек елді мекеніндегі Жаңа құрылыс көшесінен Тың көшесіне дейінгі аумағына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5378 болып тіркелген, және 2020 жылғы 29 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Жетісай ауданының "Қарақай ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрілігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) Осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің этолондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді;

О снятии органичительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима селского округа Каракай Жетысайского района от 20 января 2020 года № 3 "Об установлении Органичительных мероприятий на территории улицы Жана курылыс до улицы Тын населенного пункта Карузяк, сельского округа Каракай Жетысайского района"
Решение акима сельского округа Каракай Жетысайского района Туркестанской области от 26 марта 2020 года № 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 26 марта 2020 года № 5521
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", пунктом 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления руководителя Жетысайского районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 августа 2020 года № 02-03/112 акима сельского округа Каракай РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории улицы Жана курылыс до улицы Тын населенном пункте Карузяк, сельского округа Каракай, Жетысайского района в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации очагов с заболеванием бешенством.
2. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Каракай Жетысайского района от 20 января 2020 года № 3 "Об установлении органичительных мероприятий на территории улицы Жана курылыс до улицы Тын населенного пункта Карузяк, сельского округа Каракай Жетысайского района (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5378, опубликовано эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 января 2020 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Каракай" Жетысайского района в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Жетісай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жетісай ауданының Қарақай
ауылдық округі әкімі Б. Иманбердиев

3) размещение настоящего рещения на интернет-ресурсе акимата Жетысайского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа
Каракай Жетысайского района Б. Иманбердиев