Келес аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 13 қарашадағы № 18-134-VI "Бірыңғай тіркелген салықтың мөлшерлемелері туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 маусымдағы № 27-194-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 маусымда № 5664 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 7 бабына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27, 46 баптарына сәйкес, Келес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Келес аудандық мәслихатының "Бірыңғай тіркелген салықтың мөлшерлемелері туралы" 2019 жылғы 13 қарашадағы № 18-134-VI (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 5292 тіркелген, 2019 жылғы 18 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Келес аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Келес аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессия төрағасы Н. Давлетяров
Аудандық мәслихат хатшысы А. Тотиков

О признании утратившим силу решения Келесского районного маслихата от 13 ноября 2019 года № 18-134-VI "О единых ставках фиксированного налога"
Решение Келесского районного маслихата Туркестанской области от 16 июня 2020 года № 27-194-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 19 июня 2020 года № 5664
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27, 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Келесский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Келесского районного маслихата от 13 ноября 2019 года № 18-134-VI "О единых ставках фиксированного налога" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5292, опубликованного 18 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Государственному учреждению "Аппарат Келесского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Келесского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
районного маслихата Н. Давлетяров
Секретарь районного маслихата А. Тотиков