"Б" корпусындағы аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік әкімшілік қызметшілері мен Келес ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Келес ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 15 наурыздағы № 84 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 15 қазандағы № 217 қаулысы. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қазанда № 5843 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 14 тамыздағы № 157 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 14.08.2023 № 157 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына сәйкес, Келес ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Келес ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 15 наурыздағы № 84 "Б" корпусындағы аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік әкімшілік қызметшілері мен Келес ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4936 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылдың 9 сәуірінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 3 тармағына орыс тілінде өзгерістер енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді;
көрсетілген қаулының қосымшасының 2 тармағының 1) және 2) тармақшаларына орыс тілінде өзгерістер енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді.
2. "Келес ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттiк мекемесi Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оны ресми жарияланғаннан кейін Келес ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Т.Оразбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Келес ауданының әкімі А. Есбаев

О внесении изменений в постановление акимата Келесского района от 15 марта 2019 года № 84 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих исполнительных органов финансируемых из районного бюджета и административных государственных служащих аппарата акима Келесского района корпуса "Б"
Постановление акимата Келесского района Туркестанской области от 15 октября 2020 года № 217. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 16 октября 2020 года № 5843. Утратило силу постановлением акимата Келесского района Туркестанской области от 14 августа 2023 года № 157
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Келесского района Туркестанской области от 14.08.2023 № 157 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Келесского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Келесского районного акимата от 15 марта 2019 года № 84 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих исполнительных органов финансируемых из районного бюджета и административных государственных служащих аппарата акима Келесского района корпуса "Б" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 марта 2019 года № 4936, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 9 апреля 2019 года) следующие изменения:
в пункте 3 указанного постановления слово "испольняюший" заменить словами "временно исполняющего", текст на государственном языке не меняется;
в подпунктах 1) и 2) пункта 2 приложении указанного постановления слова "отношению которому" заменить словами "отношению к которому", текст на государственном языке не меняется.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Келесского района" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Келесского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Т.Оразбекова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Келесского района А. Есбаев