Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 10 наурыздағы № 69 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 наурызда № 6761 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2019 жылғы 25 қарашадағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес тізбе бойынша Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Облыстың білім басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің облыс аумағында таралатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысы әкімі Д. Ахметов
Шығыс
Қазақстан облысы әкімдігінің
2020 жылғы "10" наурызы
№ 69 қаулысына қосымша
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 шілдедегі № 169 "Арнайы білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4085 болып тіркелген, 2015 жылғы 12 қазандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде электрондық түрде, 2015 жылғы 17 тамызда "Рудный Алтай", 2015 жылғы 18 тамызда "Дидар" газеттерінде жарияланған);
2. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 тамыздағы № 203 "Білім саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4137 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 қыркүйектегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде электрондық түрде, 2015 жылғы 28 қыркүйектегі "Рудный Алтай", 2015 жылғы 29 қыркүйектегі "Дидар" газеттерінде жарияланған);

О признании утратившим силу некоторых постановлений Восточно-Казахстанского областного акимата
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 10 марта 2020 года № 69. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 марта 2020 года № 6761
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Законом Республики Казахстан от 25 ноября 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оказания государственных услуг" Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу некоторые постановления Восточно-Казахстанского областного акимата по перечню согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Управлению образования области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории области;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима по вопросам социальной сферы.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "10" марта 2020 года № 69
Перечень постановлений Восточно-Казахстанского областного акимата, признанных утратившим силу
1. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 8 июля 2015 года № 169 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере специального образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4085, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" в электронном виде 12 октября 2015 года, в газетах "Рудный Алтай" от 17 августа 2015 года, "Дидар" 18 августа 2015 года);
2. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 11 августа 2015 года № 203 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4137, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" в электронном виде 30 сентября 2015 года, в газетах "Рудный Алтай" от 28 сентября 2015 года, "Дидар" от 29 сентября 2015 года);

3. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 тамыздағы № 204 "Орта білім беретін үздік ұйым" грантын тағайындау конкурсына қатысу үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4141 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 қазандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде электрондық түрде, 2015 жылғы 12 қазандағы "Рудный Алтай", 2015 жылғы 13 қазандағы "Дидар" газеттерінде жарияланған);
4. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 тамыздағы № 205 "Техникалық және кәсіптік білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4139 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 қазандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде электрондық түрде, 2015 жылғы 7 қазандағы "Рудный Алтай", 2015 жылғы 8 қазандағы "Дидар" газеттерінде жарияланған);
5. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 тамыздағы № 211 "Білім саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4148 болып тіркелген, 2015 жылғы 21 қыркүйектегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде электрондық түрде, 2015 жылғы 12 қазандағы, 2015 жылғы 14 қазандағы "Рудный Алтай", 2015 жылғы 13 қазандағы, 2015 жылғы 15 қазандағы, 2015 жылғы 17 қазандағы, 2015 жылғы 20 қазандағы "Дидар" газеттерінде жарияланған);
6. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 225 "Отбасы және балалар саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4175 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 қарашадағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде электрондық түрде, 2015 жылғы 18 қарашадағы, 2015 жылғы 20 қарашадағы, 2015 жылғы 23 қарашадағы "Рудный Алтай", 2015 жылғы 17 қарашадағы, 2015 жылғы 19 қарашадағы, 2015 жылғы 21 қарашадағы "Дидар" газеттерінде жарияланған);
7. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 95 "Отбасы және балалар саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 225 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4542 болып тіркелген, 2016 жылғы 25 мамырдағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2016 жылғы 7 маусымдағы "Рудный Алтай", 2016 жылғы 7 маусымдағы "Дидар" газеттерінде жарияланған);

3. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 11 августа 2015 года № 204 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов для участия в конкурсе на присуждение гранта "Лучшая организация среднего образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4141, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" в электронном виде 7 октября 2015 года, в газетах "Рудный Алтай" от 12 октября 2015 года, "Дидар" от 13 октября 2015 года);
4. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 11 августа 2015 года № 205 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере технического и профессионального образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4139, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" в электронном виде 7 октября 2015 года, в газетах "Рудный Алтай" от 7 октября 2015 года, "Дидар" от 8 октября 2015 года);
5. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 20 августа 2015 года № 211 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4148, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" в электронном виде 21 сентября 2015 года, в газетах "Рудный Алтай" от 12 октября 2015 года, от 14 октября 2015 года, "Дидар" от 13 октября 2015 года, от 15 октября 2015 года, от 17 октября 2015 года, от 20 октября 2015 года);
6. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 2 сентября 2015 года № 225 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере семьи и детей" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4175, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" в электронном виде 16 ноября 2015 года, в газетах "Рудный Алтай" от 18 ноября 2015 года, от 20 ноября 2015 года, от 23 ноября 2015 года, "Дидар" от 17 ноября 2015 года, от 19 ноября 2015 года, 21 ноября 2015 года);
7. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 12 апреля 2016 года № 95 "О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 2 сентября 2015 года № 225 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере семьи и детей" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4542, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 мая 2016 года, в газетах "Рудный Алтай" от 7 июня 2016 года, "Дидар" 7 июня 2016 года);

8. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 96 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4520 болып тіркелген, 2016 жылғы 6 мамырдағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2016 жылғы 14 мамырдағы, 2016 жылғы 16 мамырдағы "Рудный Алтай" және "Дидар" газеттерінде жарияланған);
9. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 11 шілдедегі № 211 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлері мен оларға теңестірілген тұлғаларға біліктілік санаттарын беру (растау) үшін аттестаттаудан өткізуге құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4651 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 тамыздағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2016 жылғы 30 тамыздағы "Рудный Алтай", 2016 жылғы 30 тамыздағы "Дидар" газеттерінде жарияланған);
10. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 шілдедегі № 238 "Отбасы және балалар саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 225 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4668 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2016 жылғы 27 қыркүйектегі, 2016 жылғы 29 қыркүйектегі "Рудный Алтай" және "Дидар" газеттерінде жарияланған);
11. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 шілдедегі № 239 "Білім саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 тамыздағы № 211 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4665 болып тіркелген, 2016 жылғы 7 қазандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2016 жылғы 29 қыркүйектегі, 2016 жылғы 1 қазандағы "Рудный Алтай", 2016 жылғы 19 қыркүйектегі, 2016 жылғы 1 қазандағы "Дидар" газеттерінде жарияланған);

8. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 12 апреля 2016 года № 96 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере технического и профессионального, послесреднего образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4520, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 мая 2016 года, в газетах "Рудный Алтай" и "Дидар" от 14 мая 2016 года, от 16 мая 2016 года);
9. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 11 июля 2016 года № 211 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов для прохождения аттестации на присвоение (подтверждение) квалификационных категорий педагогическим работникам и приравненным к ним лицам организаций образования, реализующих программы дошкольного воспитания и обучения, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4651, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 августа 2016 года, в газетах "Рудный Алтай" от 30 августа 2016 года, "Дидар" 30 августа 2016 года);
10. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 29 июля 2016 года № 238 "О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 2 сентября 2015 года № 225 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере семьи и детей" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4668, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 сентября 2016 года, в газетах "Рудный Алтай" и "Дидар" 27 сентября 2016 года, 29 сентября 2016 года);
11. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 29 июля 2016 года № 239 "О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 20 августа 2015 года № 211 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4665, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 7 октября 2016 года, в газетах "Рудный Алтай" от 29 сентября 2016 года, от 1 октября 2016 года, "Дидар" 19 сентября 2016 года, от 1 октября 2016 года);

12. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 24 қазандағы № 330 "Техникалық және кәсіптік білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 тамыздағы № 205 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4744 болып тіркелген, 2016 жылғы 20 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2016 жылғы 10 желтоқсандағы "Рудный Алтай", 2016 жылғы 10 желтоқсандағы "Дидар" газеттерінде жарияланған);
13. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 6 сәуірдегі № 83 "Отбасы және балалар саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 225 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5018 болып тіркелген, 2017 жылғы 30 мамырдағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2017 жылғы 6 маусымдағы "Рудный Алтай", 2017 жылғы 6 маусымдағы "Дидар" газеттерінде жарияланған);
14. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 5 қыркүйектегі № 225 "Кемтар балаларға арнаулы түзеу ұйымдары мен басқа да ұйымдарға медициналық, арнаулы бiлiм және арнаулы әлеуметтiк қызметтердi алуы үшiн жолдама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5218 болып тіркелген, 2017 жылғы 2 қазандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2017 жылғы 3 қазандағы "Рудный Алтай", 2017 жылғы 3 қазандағы "Дидар" газеттерінде жарияланған);
15. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 3 қарашадағы № 292 "Балаға кері әсер етпейтін ата-ана құқықтарынан айырылған ата-аналарға баламен кездесуіне рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5287 болып тіркелген, 2017 жылғы 7 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2017 жылғы 2 желтоқсандағы "Рудный Алтай", 2017 жылғы 2 желтоқсандағы "Дидар" газеттерінде жарияланған);
16. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 340 "Білім саласындағы көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5360 болып тіркелген, 2018 жылғы 5 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2018 жылғы 16 қаңтардағы "Рудный Алтай", 2018 жылғы 16 қаңтардағы "Дидар" газеттерінде жарияланған);

12. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 24 октября 2016 года № 330 "О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 11 августа 2015 года № 205 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере технического и профессионального образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4744, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 декабря 2016 года, в газетах "Рудный Алтай" от 10 декабря 2016 года, "Дидар" от 10 декабря 2016 года);
13. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 6 апреля 2017 года № 83 "О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 2 сентября 2015 года № 225 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере семьи и детей" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5018, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 мая 2017 года, в газетах "Рудный Алтай" от 6 июня 2017 года, "Дидар" 6 июня 2017 года);
14. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 5 сентября 2017 года № 225 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача направления детям с ограниченными возможностями в специальные коррекционные и другие организации для получения медицинских, специальных образовательных и специальных социальных услуг" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5218, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 2 октября 2017 года, в газетах "Рудный Алтай" от 3 октября 2017 года, "Дидар" 3 октября 2017 года);
15. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 3 ноября 2017 года № 292 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешения на свидания с ребенком родителям, лишенным родительских прав, не оказывающие на ребенка негативного влияния" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5287, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 7 декабря 2017 года, в газетах "Рудный Алтай" от 2 декабря 2017 года, "Дидар" 2 декабря 2017 года);
16. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 12 декабря 2017 года № 340 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5360, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 января 2018 года, в газетах "Рудный Алтай" от 16 января 2018 года, "Дидар" 16 января 2018 года);

17. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 3 сәуірдегі № 87 "Білім саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 тамыздағы № 211 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5623 болып тіркелген, 2018 жылғы 10 мамырдағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2018 жылғы 22 мамырдағы "Рудный Алтай", 2018 жылғы 22 мамырдағы "Дидар" газеттерінде жарияланған);
18. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 3 сәуірдегі № 91 "Білім саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 тамыздағы № 211 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5617 болып тіркелген, 2018 жылғы 25 сәуірдегі Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2018 жылғы 5 мамырдағы "Рудный Алтай", 2018 жылғы 5 мамырдағы "Дидар" газеттерінде жарияланған);
19. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 21 мамырдағы № 139 "Баланы (балаларды) қабылдаушы отбасына тәрбиелеуге беру және оларды асырауға ақшалай қаражат төлеуді тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5647 болып тіркелген, 2018 жылғы 13 маусымдағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2018 жылғы 12 шілдедегі "Дидар" және "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған);
20. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 23 мамырдағы № 147 "Білім саласындағы көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 340 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5649 болып тіркелген, 2018 жылғы 21 маусымдағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2018 жылғы 12 шілдедегі "Рудный Алтай", 2018 жылғы 12 шілдедегі "Дидар" газеттерінде жарияланған);
21. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 29 мамырдағы № 155 "Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5652 болып тіркелген, 2018 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2018 жылғы 21 шілдедегі, 2018 жылғы 24 шілдедегі, 2018 жылғы 26 шілдедегі, 2018 жылғы 28 шілдедегі "Рудный Алтай" және "Дидар" газеттерінде жарияланған);

17. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 3 апреля 2018 года № 87 "О внесении изменения в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 20 августа 2015 года № 211 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5623, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 мая 2018 года, в газетах "Рудный Алтай" от 22 мая 2018 года, "Дидар" 22 мая 2018 года);
18. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 3 апреля 2018 года № 91 "О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 20 августа 2015 года № 211 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5617, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 апреля 2018 года, в газетах "Рудный Алтай" от 5 мая 2018 года, "Дидар" 5 мая 2018 года);
19. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 21 мая 2018 года № 139 "Об утверждении регламента государственной услуги "Передача ребенка (детей) на воспитание в приемную семью и назначение выплаты денежных средств на их содержание" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5647, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 июня 2018 года, в газетах "Дидар" и "Рудный Алтай" от 12 июля 2018 года);
20. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 23 мая 2018 года № 147 "О внесении изменения в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 12 декабря 2017 года № 340 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5649, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 21 июня 2018 года, в газетах "Рудный Алтай" от 12 июля 2018 года, "Дидар" от 12 июля 2018 года);
21. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 29 мая 2018 года № 155 "О внесении изменений в некоторые постановления Восточно-Казахстанского областного акимата" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5652, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 июля 2018 года, в газетах "Рудный Алтай" и "Дидар" от 21 июля 2018 года, от 24 июля 2018 года, от 26 июля 2018 года, от 28 июля 2018 года);

22. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 18 маусымдағы № 181 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жарналарын мемлекет төлейтін жеке тұлғалар туралы деректерді өзектендіру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5657 болып тіркелген, 2018 жылғы 19 шілдедегі Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2018 жылғы 4 тамыздағы "Рудный Алтай" және "Дидар" газеттерінде жарияланған);
23. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 18 маусымдағы № 183 "Білім саласындағы көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 340 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5656 болып тіркелген, 2018 жылғы 20 шілдедегі Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2018 жылғы 11 тамыздағы "Рудный Алтай" және "Дидар" газеттерінде жарияланған);
24. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 20 шілдедегі № 230 "Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5672 болып тіркелген, 2018 жылғы 16 тамыздағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2018 жылғы 23 тамыздағы, 2018 жылғы 25 тамыздағы "Рудный Алтай", 2018 жылғы 23 тамыздағы, 2018 жылғы 25 тамыздағы "Дидар" газеттерінде жарияланған);
25. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 9 қарашадағы № 327 "Білім саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 тамыздағы № 211 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5691 болып тіркелген, 2018 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2018 жылғы 20 қарашадағы, "Рудный Алтай", 2018 жылғы 20 қарашадағы "Дидар" газеттерінде жарияланған);
26. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 28 қарашадағы № 347 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 96 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5710 болып тіркелген, 2018 жылғы 28 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2018 жылғы 27 желтоқсандағы, "Рудный Алтай", 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Дидар" газеттерінде жарияланған);

22. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 18 июня 2018 года № 181 "Об утверждении регламента государственной услуги "Актуализация данных о физическом лице, за которого взносы на обязательное социальное медицинское страхование уплачиваются государством" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5657, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 июля 2018 года, в газетах "Рудный Алтай" и "Дидар" от 4 августа 2018 года);
23. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 18 июня 2018 года № 183 "О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 12 декабря 2017 года № 340 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5656, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 июля 2018 года, в газетах "Рудный Алтай" и "Дидар" от 11 августа 2018 года);
24. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 20 июля 2018 года № 230 "О внесении изменений в некоторые постановления Восточно-Казахстанского областного акимата" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5672, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 августа 2018 года, в газетах "Рудный Алтай" от 23 августа 2018 года, 25 августа 2018 года, "Дидар" 23 августа 2018 года, 25 августа 2018 года);
25. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 9 ноября 2018 года № 327 "О внесении изменения в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 20 августа 2015 года № 211 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5691, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 ноября 2018 года, в газетах "Рудный Алтай" от 20 ноября 2018 года, "Дидар" от 20 ноября 2018 года);
26. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 28 ноября 2018 года № 347 "О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 12 апреля 2016 года № 96 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере технического и профессионального, послесреднего образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5710, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 декабря 2018 года, в газетах "Рудный Алтай" от 27 декабря 2018 года, "Дидар" 27 декабря 2018 года);

27. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 381 "Арнайы білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 шілдедегі № 169 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5712 болып тіркелген, 2019 жылғы 3 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2018 жылғы 29 желтоқсандағы "Рудный Алтай", 2018 жылғы 29 желтоқсандағы "Дидар" газеттерінде жарияланған);
28. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 23 қаңтардағы № 8 "Техникалық және кәсіптік білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 тамыздағы № 205 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5729 болып тіркелген, 2019 жылғы 4 ақпандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2019 жылғы 9 ақпандағы "Рудный Алтай" және "Дидар" газеттерінде жарияланған);
29. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 27 маусымдағы № 212 "Он жасқа толған баланың пікірін есепке алу туралы қорғаншылар мен қамқоршылар органдарының шешімін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6054 болып тіркелген, 2019 жылғы 11 шілдедегі Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2019 жылғы 27 шілдедегі "Рудный Алтай", 2019 жылғы 27 шілдедегі "Дидар" газеттерінде жарияланған);
30. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 11 шілдедегі № 232 "Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 340 "Білім саласындағы көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6075 болып тіркелген, 2019 жылғы 6 тамыздағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2019 жылғы 8 тамыздағы "Рудный Алтай", 2019 жылғы 8 тамыздағы "Дидар" газеттерінде жарияланған);
31. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 13 тамыздағы № 264 "Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6117 болып тіркелген, 2019 жылғы 20 тамыздағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2019 жылғы 27 тамыздағы, 2019 жылғы 29 тамыздағы "Рудный Алтай", 2019 жылғы 27 тамыздағы, 2019 жылғы 29 тамыздағы "Дидар" газеттерінде жарияланған).

27. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 20 декабря 2018 года № 381 "О внесении изменений и дополнений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 8 июля 2015 года № 169 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере специального образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5712, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 3 января 2019 года, в газетах "Рудный Алтай" от 29 декабря 2018 года, "Дидар" 29 декабря 2018 года);
28. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 23 января 2019 года № 8 "О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 11 августа 2015 года № 205 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере технического и профессионального образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5729, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 февраля 2019 года, в газетах "Рудный Алтай" и "Дидар" от 9 февраля 2019 года);
29. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 27 июня 2019 года № 212 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача решения органа опеки и попечительства об учете мнения ребенка, достигшего десятилетнего возраста" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6054, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 июля 2019 года, в газетах "Рудный Алтай" от 27 июля 2019 года, "Дидар" от 27 июля 2019 года);
30. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 11 июля 2019 года № 232 "О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 12 декабря 2017 года № 340 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6075, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 августа 2019 года, в газетах "Рудный Алтай" от 8 августа 2019 года, "Дидар" 8 августа 2019 года);
31. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 13 августа 2019 года № 264 "О внесении изменений в некоторые постановления Восточно-Казахстанского областного акимата" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6117, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 августа 2019 года, в газетах "Рудный Алтай" от 27 августа 2019 года, от 29 августа 2019 года, "Дидар" от 27 августа 2018 года, от 29 августа 2019 года).