"2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 13 наурыздағы № 36/410-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 наурызда № 6778 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 6427, 2019 жылғы 23 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 355 120 716,2 мың теңге:
салықтық түсімдер – 39 536 183,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 575 631,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 314 008 901,4 мың теңге;
2) шығындар – 354 419 653,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 90 618,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 14 237 653,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 147 034,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо –
0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 610 443,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 610 443,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 13 282 311,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 018 850,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 126 095,1 мың теңге.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 2020 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері Өскемен қаласына 36,6 пайыз;
аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 2020 жылға 100 пайыз;
аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 2020 жылға 100 пайыз мөлшерінде белгіленсін.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес мынадай редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 марта 2020 года № 36/410-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 марта 2020 года № 6778
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6427, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 декабря 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 355 120 716,2 тысяч тенге:
налоговые поступления – 39 536 183,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 575 631,8 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 314 008 901,4 тысяч тенге;
2) затраты – 354 419 653,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 90 618,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 14 237 653,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 147 034,5 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 610 443,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 610 443,9 тысяч тенге:
поступление займов – 13 282 311,0 тысяч тенге;
погашение займов – 14 018 850,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 126 095,1 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Установить:
на 2020 год нормативы распределения доходов в бюджеты районов (городов областного значения) по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, городу Усть-Каменогорску 36,6 процентов;
на 2020 год нормативы распределения доходов в бюджеты районов (городов областного значения) по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, в размере 100 процентов;
на 2020 год нормативы распределения доходов в бюджеты районов (городов областного значения) по корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора, в размере 100 процентов.";
приложение 1 к указанному решению изложить в следующей редакции согласно приложению к настоящему решению.

325 007,2
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 377 458,5
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
615 459,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
480 285,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 675 138,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 506 138,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
169 000,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
37 000,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
37 000,0
2
Әлеуметтiк көмек
738 610,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
738 610,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
738 610,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
10 056 458,8
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
9 878 180,8
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
271 989,8
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
40 690,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
206 653,0
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
4 528,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
489 679,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
144 480,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
270 369,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
8 449 792,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
32 984,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
32 984,0
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
145 294,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер

325 007,2
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 377 458,5
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
615 459,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
480 285,0
261
Управление образования области
1 675 138,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 506 138,0
037
Социальная реабилитация
169 000,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
37 000,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
37 000,0
2
Социальная помощь
738 610,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
738 610,0
003
Социальная поддержка инвалидов
738 610,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
10 056 458,8
256
Управление координации занятости и социальных программ области
9 878 180,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
271 989,8
007
Капитальные расходы государственного органа
40 690,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
206 653,0
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
4 528,0
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
489 679,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
144 480,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
270 369,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
8 449 792,0
263
Управление внутренней политики области
32 984,0
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
32 984,0
298
Управление государственной инспекции труда области
145 294,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне

177 872,0
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
2 075 880,0
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
1 422 138,0
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
200 000,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
8 139,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
52 083,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
14 392,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 725 299,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
4 504 339,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
8 446 069,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
95 938,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
7 613,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
3 900 186,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
500 000,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
219 585,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
32 077,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
27 452,0
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
27 452,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
405 409,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63 904,0
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
37 262,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер

177 872,0
002
Субсидирование развития семеноводства
2 075 880,0
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
1 422 138,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
200 000,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
8 139,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
52 083,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
14 392,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 725 299,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
4 504 339,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
8 446 069,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
95 938,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
7 613,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 900 186,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
500 000,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
219 585,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
32 077,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
27 452,0
020
Развитие объектов сельского хозяйства
27 452,0
719
Управление ветеринарии области
405 409,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
63 904,0
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
37 262,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения

42 000,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 278 576,4
024
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
832 954,0
052
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
1 445 622,4
9
Басқалар
11 036 938,0
120
Облыс әкімінің аппараты
237 991,0
008
"Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету
237 991,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
104 525,0
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
104 525,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 236 251,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
1 236 251,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
1 029 631,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
1 029 631,0
261
Облыстың білім басқармасы
4 426 672,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
4 426 672,0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
237 218,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
232 573,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 645,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 238 318,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 238 318,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
52 671,0
037
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
52 671,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 473 661,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 473 661,0
14
Борышқа қызмет көрсету
77 638,4
1
Борышқа қызмет көрсету
77 638,4
257
Облыстың қаржы басқармасы
77 638,4
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
62 477,4
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

42 000,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 278 576,4
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
832 954,0
052
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
1 445 622,4
9
Прочие
11 036 938,0
120
Аппарат акима области
237 991,0
008
Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий"
237 991,0
253
Управление здравоохранения области
104 525,0
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
104 525,0
257
Управление финансов области
1 236 251,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
1 236 251,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
1 029 631,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
1 029 631,0
261
Управление образования области
4 426 672,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
4 426 672,0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
237 218,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
232 573,0
003
Капитальные расходы государственного органа
4 645,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 238 318,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 238 318,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
52 671,0
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
52 671,0
285
Управление физической культуры и спорта области
1 473 661,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 473 661,0
14
Обслуживание долга
77 638,4
1
Обслуживание долга
77 638,4
257
Управление финансов области
77 638,4
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
62 477,4
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета