Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 9 қазандағы № 42/486-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 қазанда № 7649 болып тіркелді
ЗҚАИ - ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімге қосымшаға сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Анчугин
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының хатшысы В. Головатюк
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының 2020 жылғы
9 қазаны № 42/486-VI
шешіміне қосымша
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2003 жылғы 26 желтоқсандағы № 3/33-ІІІ "Облыстық маңызы бар қалаларда аймақтардың шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1576 болып тіркелген, 2004 жылғы 31 қаңтардағы "Дидар", 2004 жылғы 3 ақпандағы "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) шешімі.
2. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 1 шілдедегі № 7/101-IV "Облыстық маңызы бар қалаларда жер телімдері үшін төлемнің базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін және аймақтардың шекарасын бекіту туралы" 2003 жылғы 26 желтоқсандағы № 3/33-ІІІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2488 болып тіркелген, 2008 жылғы 5 тамыздағы "Дидар", 2008 жылғы 7 тамыздағы "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) шешімі.
3. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 7 қазандағы № 32/390-V "Облыстық маңызы бар қалаларда аймақтардың шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2003 жылғы 26 желтоқсандағы № 3/33-III шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4231 болып тіркелген, 2015 жылғы 27 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 30 қарашадағы "Рудный Алтай", 2015 жылғы 1 желтоқсандағы "Дидар" газеттерінде жарияланған) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Восточно-Казахстанского областного маслихата
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 октября 2020 года № 42/486-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 октября 2020 года № 7649
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Восточно-Казахстанского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Анчугин
Секретарь Восточно-Казахстанского областного маслихата В. Головатюк
Приложение к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 9 октября 2020 года
№ 42/486-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Восточно-Казахстанского областного маслихата
1. Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 26 декабря 2003 года № 3/33-III "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки и границ зон в городах областного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1576, опубликовано в газетах "Дидар" от 31 января 2004 года, "Рудный Алтай" от 3 февраля 2004 года).
2. Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 1 июля 2008 года № 7/101-IV "О внесении изменений в решение от 26 декабря 2003 года № 3/33-III "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки и границ зон в городах областного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2488, опубликовано в газетах "Дидар" от 5 августа 2008 года, "Рудный Алтай" от 7 августа 2008 года).
3. Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 7 октября 2015 года № 32/390-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 26 декабря 2003 года № 3/33-III "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки и границ зон в городах областного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4231, опубликовано информационно-правовой системе "Әділет" 27 ноября 2015 года, в газетах "Рудный Алтай" от 30 ноября 2015 года, "Дидар" от 1 декабря 2015 года).