Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының құрамдас бөлігін қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 422 бірлескен шешімі және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 44/505-VI қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 желтоқсанда № 7993 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, 27-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабының 4-1) тармақшасына сәйкес, "Семей қаласының көшесін қайта атау жөніндегі ұсынысты енгізу туралы" Семей қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 2117 қаулысы және Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 21/132-VI шешімі негізінде, Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 27 тамыздағы қорытындысын ескере отырып, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының Цементная көшесі Мұратхан Бейсембаев көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім олардың алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысы әкімі _________ Д. Ахметов
Сессия төрағасы ______________ Б. Нурасыл
Шығыс Қазақстан
облыстық мәслихатының
хатшысы __________________ В. Головатюк

О переименовании составной части города Семей Восточно-Казахстанской области
Совместные постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 11 декабря 2020 года № 422 и решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года № 44/505-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 21 декабря 2020 года № 7993
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании постановления акимата города Семей от 27 декабря 2019 года № 2117 и решения маслихата города Семей от 27 декабря 2019 года № 21/132-VI "О внесении предложений по переименованию улицы города Семей", учитывая заключение Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 27 августа 2020 года Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ и Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Цементная города Семей Восточно-Казахстанской области в улицу Мұратхан Бейсембаев.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким
Восточно-Казахстанской
области _______________________ Д. Ахметов
Председатель сессии ______________ Б. Нурасыл
Секретарь
Восточно-Казахстанского
областного
маслихата ______________________ В. Головатюк