Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 52/2-VI "Өскемен қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 27 наурыздағы № 54/3-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 сәуірде № 6845 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 64/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 24.12.2020 № 64/2-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 13 наурыздағы № 36/410-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6778 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 52/2-VI "Өскемен қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6468 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 10 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Қаланың 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес тиісінше, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 80 842 791,2 мың теңге:
салықтық түсімдер – 33 548 075,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 253 350,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 035 160,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 42 006 205,2 мың теңге;
2) шығындар – 78 147 046,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 603 235,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 606 300,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 3 065,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 декабря 2019 года № 52/2-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2020-2022 годы"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 марта 2020 года № 54/3-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 3 апреля 2020 года № 6845. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2020 года № 64/2-VI
Сноска. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2020 № 64/2-VI ( вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 марта 2020 года № 36/410-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6778), Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 декабря 2019 года № 52/2-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6468, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 80 842 791,2 тысяч тенге:
налоговые поступления – 33 548 075,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 253 350,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 035 160,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 006 205,2 тысяч тенге;
2) затраты – 78 147 046,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 603 235,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 606 300,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 3 065,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 2 092 509,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 2 092 509,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 3 348 403,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 560 118,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 119 206,0 мың теңге.";
3 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. Өскемен қаласының 2020 жылға арналған жергілікті атқарушы органының резерві 284 160,9 мың теңге сомасында бекітілсін.";
4 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"4. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 13 наурыздағы № 36/410-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6778 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес 2020 жылға арналған кірістерді бөлу нормативтері атқарылуға алынсын:
1) корпоративтік табыс салығы – 100,0 %;
2) төлем көзінен салынатын, кірістерден ұсталатын жеке табыс салығы – 36,6 %;
3) әлеуметтік салық – 36,6 %.";
5 тармақ алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

5) дефицит (профицит) бюджета – 2 092 509,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -2 092 509,5 тысяч тенге;
поступление займов – 3 348 403,0 тысяч тенге;
погашение займов – 5 560 118,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 119 206,0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Усть-Каменогорска на 2020 год в сумме 284 160,9 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Принять к исполнению нормативы распределения доходов на 2020 год, в соответствии с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 марта 2020 года № 36/410-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6778):
1) корпоративный подоходный налог – 100,0 %;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 36,6 %;
3) социальный налог – 36,6 %.";
пункт 5 исключить;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

көрсетілген шешімнің орыс тіліндегі 4 қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын, көрсетілген шешімнің қазақ тіліндегі 4 қосымшасы өзгермейді.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрғасы А. Курмангалиев
Қалалық маслихат хатшысы А. Светаш
Өскемен қалалық мәслихатының
2020 жылғы 27 наурызы
№ 54/3-VI шешіміне
1 қосымша
Өскемен қалалық мәслихатының

приложение 4 на русском языке к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению, приложение 4 на казахском языке к указанному решению не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Курмангалиев
Секретарь городского маслихата А. Светаш
Приложение 1 к решению
Усть-Каменогорского
городского маслихата
от 27 марта 2020 года
№ 54/3-VI
Приложение 1 к решению
Усть-Каменогорского
городского маслихата

35 710,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
35 710,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
270 115,3
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
267 115,3
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 000,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
82 968,4
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 429,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
16 459,4
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 080,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
77 211,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74 551,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
700,0
061
Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия мәселелері жөніндегі құжаттаманы сараптау және бағалау
1 960,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
100 084,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
100 084,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
57 334,0
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
57 334,0
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
63 641,9
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, ауыл шаруашылығы мен ветеринарияны дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 141,9
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 500,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
118 389,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
115 609,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 780,0
02
Қорғаныс
59 640,5
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
59 640,5
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
59 640,5
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
158 626,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

35 710,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
35 710,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
270 115,3
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
267 115,3
003
Капитальные расходы государственного органа
3 000,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
82 968,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
65 429,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
16 459,4
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 080,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
77 211,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
74 551,0
004
Капитальные расходы государственного органа
700,0
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и государственно-частного партнерства, в том числе концессии
1 960,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
100 084,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
100 084,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
57 334,0
040
Развитие объектов государственных органов
57 334,0
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
63 641,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии
62 141,9
003
Капитальные расходы государственного органа
1 500,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
118 389,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
115 609,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2 780,0
02
Оборона
59 640,5
122
Аппарат акима района (города областного значения)
59 640,5
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
59 640,5
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
158 626,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

125 061,3
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
125 061,3
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
33 565,0
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 634,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 931,0
04
Бiлiм беру
31 079 679,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
30 820 056,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 829,0
003
Жалпы білім беру
23 717 008,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
418 606,0
006
Балаларға қосымша білім беру
1 152 898,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
16 500,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
3 768 271,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
121 234,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
2 784,0
023
Әдістемелік жұмыс
61 839,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
1 264 924,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
251 163,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
58 500,0
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
58 500,0
804
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене тәрбиесі, спорт және туризм бөлімі
201 123,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
201 123,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 789 944,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 639 574,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
109 261,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
309 678,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 230,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек

125 061,3
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
125 061,3
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
33 565,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
31 634,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 931,0
04
Образование
31 079 679,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
30 820 056,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
44 829,0
003
Общеобразовательное обучение
23 717 008,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
418 606,0
006
Дополнительное образование для детей
1 152 898,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
16 500,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
3 768 271,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
121 234,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2 784,0
023
Методическая работа
61 839,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 264 924,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
251 163,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
58 500,0
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
58 500,0
804
Отдел физической культуры, спорта и туризма района (города областного значения)
201 123,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
201 123,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 789 944,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 639 574,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
109 261,0
002
Программа занятости
309 678,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 230,0
005
Государственная адресная социальная помощь

591 483,5
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
12 000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
569 958,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
14 220,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
9 800,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
93 551,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
396 000,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
242 528,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 109,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
108 002,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
1 507,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
140 220,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3 726,5
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
6 300,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
25 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
110 689,0
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
110 689,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
39 681,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
20 000,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
19 681,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
33 430 797,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 581 056,6
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
20 139,0
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
1 421 551,0
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
4 058,5
017
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
31 605,0
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру

591 483,5
006
Оказание жилищной помощи
12 000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
569 958,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
14 220,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
9 800,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
93 551,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
396 000,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
242 528,0
021
Капитальные расходы государственного органа
2 109,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
108 002,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
1 507,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
140 220,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3 726,5
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 300,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
25 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
110 689,0
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
110 689,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
39 681,0
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
20 000,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
19 681,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
33 430 797,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 581 056,6
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
20 139,0
015
Освещение улиц в населенных пунктах
1 421 551,0
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
4 058,5
017
Содержание мест захоронений и захоронение безродных
31 605,0
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов

3 870,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
199,7
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
99 579,8
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
69 020,8
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69 020,8
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
30 559,0
004
Аудан аумағының қала құрылысын дамыту және елді мекендердің бас жоспарларының схемаларын әзірлеу
30 559,0
12
Көлiк және коммуникация
6 833 301,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 833 301,4
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
3 041 713,5
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 438 073,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 353 514,9
13
Басқалар
1 423 700,9
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
284 160,9
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
284 160,9
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
1 890,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
1 890,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
447 677,0
043
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
447 677,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
677 473,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
677 473,0
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
12 500,0
014
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
12 500,0
14
Борышқа қызмет көрсету
234 780,7
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
234 780,7
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
234 780,7
15
Трансферттер
190 565,6
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
190 565,6
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару

3 870,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
199,7
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
99 579,8
467
Отдел строительства района (города областного значения)
69 020,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
69 020,8
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
30 559,0
004
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
30 559,0
12
Транспорт и коммуникации
6 833 301,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 833 301,4
022
Развитие транспортной инфраструктуры
3 041 713,5
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
2 438 073,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
1 353 514,9
13
Прочие
1 423 700,9
452
Отдел финансов района (города областного значения)
284 160,9
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
284 160,9
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
1 890,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
1 890,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
447 677,0
043
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
447 677,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
677 473,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
677 473,0
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
12 500,0
014
Поддержка предпринимательской деятельности
12 500,0
14
Обслуживание долга
234 780,7
452
Отдел финансов района (города областного значения)
234 780,7
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
234 780,7
15
Трансферты
190 565,6
452
Отдел финансов района (города областного значения)
190 565,6
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов