Өскемен қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 64/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 желтоқсанда № 8144 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
Өскемен қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 44/495-VI "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7989 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған қаланың бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес тиісінше, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 92 702 756,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 40 164 149,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 122 057,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18 066 205,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 33 350 342,6 мың теңге;
2) шығындар – 83 636 481,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -59 414,9 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 59 414,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 460 212,5 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 481 450,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 21 237,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 8 665 477,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 8 665 477,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 4 361 018,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13 275 881,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 249 385,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 20.12.2021 № 14/2-VII шешімімен ( 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Өскемен қаласының 2021 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен Өскемен қаласының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар – 0. Өскемен қаласының бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік қайтарып алулардың көлемі – 0 екендігі ескерілсін.

О бюджете города Усть-Каменогорска на 2021-2023 годы
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2020 года № 64/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 декабря 2020 года № 8144. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года № 44/495-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7989) Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 92 702 756,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 40 164 149,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 122 057,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18 066 205,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 350 342,6 тысяч тенге;
2) затраты – 83 636 481,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -59 414,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 59 414,9 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 460 212,5 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 481 450,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 21 237,5 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 8 665 477,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 8 665 477,4 тысяч тенге;
поступление займов – 4 361 018,0 тысяч тенге;
погашение займов – 13 275 881,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 249 385,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.12.2021 № 14/2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в бюджете города Усть-Каменогорска на 2021 год бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджет города Усть-Каменогорска – 0. Объем бюджетных изъятий из бюджета города Усть-Каменогорска в областной бюджет – 0.

3. Өскемен қаласының 2021 жылға арналған жергілікті атқарушы органының резерві 194 430,2 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 20.12.2021 № 14/2-VII шешімімен ( 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2021 жылға арналған кірістерді бөлу нормативтері атқарылуға алынсын, соның ішінде:
1) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы, ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы – 100 %;

3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Усть-Каменогорска на 2021 год в сумме 194 430,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.12.2021 № 14/2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Принять к исполнению нормативы распределения доходов на 2021 год, в том числе:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, корпоративный подоходный налог с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора – 100 %;

2) төлем көзінен салынатын, кірістерден ұсталатын жеке табыс салығы – 33,2 %;
3) әлеуметтік салық – 33,2 %.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 20.12.2021 № 14/2-VII шешімімен ( 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес Өскемен қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
6. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрғасы М. Тесленко
Қалалық маслихат хатшысы А. Светаш
Өскемен қалалық мәслихатының

2) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 33,2 %;
3) социальный налог – 33,2 %.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.12.2021 № 14/2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Признать утратившими силу некоторые решения Усть-Каменогорского городского маслихата согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии М. Тесленко
Секретарь городского маслихата А. Светаш
Приложение 1 к решению
Усть-Каменогорского
городского маслихата

040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
913 040,1
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
161 761,1
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
161 761,1
02
Қорғаныс
60 251,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
60 251,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
60 251,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
140 122,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
97 155,9
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
97 155,9
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
42 966,4
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 966,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 287 334,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3 066 645,7
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
163 448,8
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
533 092,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 997,3
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
366 174,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 672,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
546 938,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
17 143,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
7 721,1
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
111 346,3
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
515 423,8
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету

040
Развитие объектов государственных органов
913 040,1
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
161 761,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
161 761,1
02
Оборона
60 251,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
60 251,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
60 251,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
140 122,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
97 155,9
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
97 155,9
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
42 966,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
42 966,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 287 334,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3 066 645,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
163 448,8
002
Программа занятости
533 092,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 997,3
005
Государственная адресная социальная помощь
366 174,0
006
Оказание жилищной помощи
6 672,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
546 938,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
17 143,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
7 721,1
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
111 346,3
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
515 423,8
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
80 333
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61 180
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
17 974
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 179
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
55 665
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 665
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
55 127
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 127
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
84 578
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
84 578
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
719 244
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
719 244
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
107 120
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
107 120
02
Қорғаныс
64 668
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
64 668
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
64 668
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
131 224
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
99 830
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
99 830
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
31 394
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 394
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 289 712
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 289 712
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
101 628
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы

452
Отдел финансов района (города областного значения)
80 333
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
61 180
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
17 974
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 179
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
55 665
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
55 665
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
55 127
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
55 127
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
84 578
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
84 578
467
Отдел строительства района (города областного значения)
719 244
040
Развитие объектов государственных органов
719 244
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
107 120
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
107 120
02
Оборона
64 668
122
Аппарат акима района (города областного значения)
64 668
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
64 668
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
131 224
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
99 830
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
99 830
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
31 394
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
31 394
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 289 712
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 289 712
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
101 628
002
Программа занятости

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
1 594 773
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
1 594 773
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
Өскемен қалалық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 64/2-VI шешіміне 4 қосымша
Өскемен қалалық мәслихатының күшін жойған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 52/2-VI "Өскемен қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6468 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешімі.

452
Отдел финансов района (города областного значения)
1 594 773
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
1 594 773
8
Используемые остатки бюджетных средств
0
Приложение 4 к решению
Усть-Каменогорского
городского маслихата
от 24 декабря 2020 года
№ 64/2-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Усть-Каменогорского городского маслихата
1. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 декабря 2019 года № 52/2-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6468, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2020 года).

2. Өскемен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 27 наурыздағы № 54/3-VI "Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 52/2-VI "Өскемен қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6845 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 8 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешімі.
3. Өскемен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 55/2-VI "Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 52/2-VI "Өскемен қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7061 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 19 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешімі.
4. Өскемен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 маусымдағы № 58/2-VI "Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 52/2-VI "Өскемен қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7270 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 13 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешімі.
5. Өскемен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 30 шілдедегі № 59/2-VI "Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 52/2-VI "Өскемен қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7434 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 10 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешімі.
6. Өскемен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 8 қыркүйектегі № 61/2-VI "Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 52/2-VI "Өскемен қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7527 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 17 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешімі.
7. Өскемен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 22 қазандағы № 62/2-VI "Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 52/2-VI "Өскемен қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7750 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 4 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешімі.

2. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 27 марта 2020 года № 54/3-VI "О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 декабря 2019 года № 52/2-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6845, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 8 апреля 2020 года).
3. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 30 апреля 2020 года № 55/2-VI "О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 декабря 2019 года № 52/2-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7061, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 мая 2020 года).
4. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 25 июня 2020 года № 58/2-VI "О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 декабря 2019 года № 52/2-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7270, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 июля 2020 года).
5. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 30 июля 2020 года № 59/2-VI "О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 декабря 2019 года № 52/2-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7434, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 августа 2020 года).
6. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 8 сентября 2020 года № 61/2-VI "О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 декабря 2019 года № 52/2-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7527, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 сентября 2020 года).
7. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 22 октября 2020 года № 62/2-VI "О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 декабря 2019 года № 52/2-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7750, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 ноября 2020 года).

8. Өскемен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 26 қарашадағы № 63/2-VI "Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 52/2-VI "Өскемен қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7928 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 9 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешімі.

8. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 26 ноября 2020 года № 63/2-VI "О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 декабря 2019 года № 52/2-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7928, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 9 декабря 2020 года).