Семей қаласында жолаушылар мен багажды тұрақты қалалық автомобильмен тасымалдау маршруттарына сараланған тарифті белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 2 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қаңтарда № 6488 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына және "Автомобиль көлігі туралы" 2003 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабына сәйкес, Семей қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Семей қаласында жолаушылар мен багажды тұрақты қалалық автомобильмен тасымалдау маршруттарына сараланған тариф белгіленсін:
1) жолаушылар мен багажды тұрақты қалалық автомобильмен тасымалдауға көлік карталары арқылы қолма-қол ақшасыз төлеу кезінде:
ересектерге – 80 (сексен) теңге мөлшерінде;
жеті жастан он бес жасқа дейінгі балаларға – 40 (қырық) теңге мөлшерінде;
2) жолаушылар мен багажды тұрақты қалалық автомобильмен тасымалдауға қолма-қол ақшамен төлеу кезінде:
ересектерге – 140 (жүз қырық) теңге мөлшерінде;
жеті жастан он бес жасқа дейінгі балаларға – 70 (жетпіс) теңге мөлшерінде.
2. Электрондық жолақы төлеу жүйесі жарамсыз болған жағдайда, көлік карталары арқылы төлемді жүзеге асыратын жолаушылар тегін жол жүру құқығына ие болады.
3. "Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің Семей қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми түрде жарияланғанынан кейін осы қаулының Семей қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы әкімдік қаулысының орындалуын бақылау қала әкімінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылысы мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Семей қаласының әкімі Е. Салимов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қалалық мәслтхат
сессияның төрағасы С. Родионов
2019 жылғы "__"______________
_______________
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Ақжалов
2019 жылғы "__"_______________
________________

Об установлении дифференцированного тарифа на маршруты регулярных городских автомобильных перевозок пассажиров и багажа в городе Семей
Постановление акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 8 января 2020 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 января 2020 года № 6488
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", акимат города Семей ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дифференцированный тариф на маршруты регулярных городских автомобильных перевозок пассажиров и багажа в городе Семей:
1) на регулярные городские автомобильные перевозки пассажиров и багажа при безналичной оплате посредством транспортных карт:
взрослым в размере – 80 (восемьдесят) тенге;
детям в возрасте от семи до пятнадцати лет в размере – 40 (сорок) тенге;
2) на регулярные городские автомобильные перевозки пассажиров и багажа при оплате наличными деньгами:
взрослым в размере – 140 (сто сорок) тенге;
детям в возрасте от семи до пятнадцати лет в размере – 70 (семьдесят) тенге.
2. В случае неисправности системы электронной оплаты за проезд, пассажиры, осуществляющие оплату посредством транспортных карт, имеют право на бесплатный проезд.
3. Государственному учреждению "Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Семей Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством порядке Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Семей;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Семей после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного постановления акимата возложить на заместителя акима города по вопросам жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Семей Е. Салимов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель сессии
городского маслихата С. Родионов
"___"___________2019 года
_______________
Секретарь городского
маслихата Б. Акжалов
"___"____________2019 года
________________