Семей қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған орындарды белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2020 жылғы 1 маусымдағы № 722 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 маусымда № 7149 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2022 жылғы 16 мамырдағы № 793 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 16.05.2022 № 793 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Сауда қызметін реттеу туралы" 2004 жылғы 12 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 8 - бабының 3 - тармағына, 27 - бабына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27 - бабына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 102 - тармағына сәйкес, Семей қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Семей қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Семей қаласы әкімдігінің "Семей қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған орындар белгілеу туралы" 2016 жылғы 26 шілдедегі № 1168 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4653 тіркелген, 2016 жылғы 19 тамызда электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, 2016 жылғы 26 тамызда "Семей таңы" және "Вести Семей" газеттерінде жарияланған), "Семей қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған орындар белгілеу туралы" Семей қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 26 шілдедегі № 1168 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2018 жылғы 11 шілдедегі № 1273 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-2-184 тіркелген, 2018 жылы 27 шілдеде электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, 2018 жылғы 7 тамызда "Семей таңы" және "Вести Семей" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. "Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдік қаулысы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің Семей қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жолданылуын;

Об определении мест для осуществления выездной торговли в городе Семей
Постановление акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 1 июня 2020 года № 722. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 4 июня 2020 года № 7149. Утратило силу - постановлением акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 16 мая 2022 года № 793
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 16.05.2022 № 793 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 8, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", пунктом 102 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат города Семей ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для осуществления выездной торговли в городе Семей, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу постановления акимата города Семей от 26 июля 2016 года № 1168 "Об определении мест для осуществления выездной торговли в городе Семей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4653, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 августа 2016 года, в газетах "Семей таңы" и "Вести Семей" 26 августа 2016 года), от 11 июля 2018 года № 1273 "О внесении изменения в постановление акимата города Семей от 26 июля 2016 года № 1168 "Об определении мест для осуществления выездной торговли в городе Семей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-2-184, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 июля 2018 года, в газетах "Семей таңы" и "Вести Семей" 7 августа 2018 года).
3. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства города Семей Восточно – Казахстанской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Семей;

3) ресми жарияланғанынан кейін осы қаулының Семей қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Әкімдік қаулысының орындалуын бақылау қала әкімінің бюджетті қалыптастыру және орындау, несие және кеден саясаты, банк мекемелері, жер қатынастары, ауыл шаруашылығы, ветеринария, өнеркәсіп, кәсіпкерлік, байланыс, туризм және сауда, еңбек және қоршаған ортаны қорғау инспекциясы мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласының әкімі Е. Салимов
Семей қаласы әкімдігінің
2020 жылғы "1" маусымы
№ 722 қаулысына қосымша
Семей қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған орындардың тізбесі
1. Юность көшесі (№ 25 ғимарат ауданында).
2. Красин көшесі (№ 70 ғимарат ауданында).
3. М. Лебаев көшесі (№ 1/2 ғимарат ауданында).
4. Восход кенті, Рудная көшесі (№ 18 ғимарат ауданында).
5. 905 Құрылыс көшесі, монша ауданындағы алаң.
6. Восточный кенті, А. Көшкінбаева көшесі (№ 35 "А" ғимарат ауданында).
7. Ак. Сәтпаев көшесі (№ 134 ғимарат ауданында).
8. Холодный ключ кенті (№ 7 "А" ғимарат ауданында).
9. Ш. Қаржаубайұлы көшесі (№ 259 "В" ғимарат ауданында).
10. Ж. Кәрменов көшесі (№ 61 "А" ғимарат ауданында).
11. Степной кенті (№ 12 "Д" ғимарат ауданында).
12. Комсомольский кенті, Гурьевская көшесі ("Ахметов" АҚС ауданында).
13. 1 ықшамаудан (№ 7 "А" ғимарат ауданында).

3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Семей после официального опубликования.
4. Контроль за исполнением постановления акимата возложить на заместителя акима города по вопросам формирования и исполнения бюджета, кредитной и таможенной политики, банковских учреждений, земельных отношений, сельского хозяйства, ветеринарии, промышленности, предпринимательства, связи, туризма и торговли, инспекции по труду и охране окружающей среды.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Семей Е. Салимов
Приложение к постановлению
акимата города Семей
от "1" июня 2020 года № 722
Перечень мест для осуществления выездной торговли в городе Семей
1. Улица Юности (в районе здания № 25).
2. Улица Красина (в районе здания № 70).
3. Улица М. Лебаева (в районе здания № 1/2).
4. Поселок Восход, улица Рудная (в районе здания № 18).
5. Улица 905 Стройка, площадь в районе бани.
6. Поселок Восточный, улица А. Кошкинбаевой (в районе здания № 35 "А").
7. Улица Ак. Сатпаева (в районе здания № 134).
8. Поселок Холодный ключ (в районе здания № 7 "А").
9. Улица Ш. Каржаубайулы (в районе здания № 259 "В").
10. Улица Ж. Карменова (в районе здания № 61 "А").
11. Поселок Степной (в районе здания № 12 "Д").
12. Поселок Комсомольский, улица Гурьевская (в районе АЗС "Ахметов").
13. 1 микрорайон (в районе здания № 7 "А").