Риддер қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 853 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 желтоқсанда № 8142 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы, мемлекеттік басқару жүйесін, бюджетаралық қатынастарды жетілдіру, кредиттеу және білім беру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңының 1-бабы 19-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Риддер қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Риддер қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің Риддер қаласы аумағында таралатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін Риддер қаласы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Риддер қаласының әкімі Д. Горьковой
Риддер қаласы әкімінің
2020 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 853 қаулысына қосымша
Риддер қаласы әкімдігінің күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. Риддер қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 1 ақпандағы № 121 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5486 болып тіркелген, 2018 жылғы 26 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. Риддер қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 1 "Риддер қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 1 ақпандағы № 121 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-4-185 болып тіркелген, 2019 жылғы 4 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Риддера
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2020 года № 853. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 декабря 2020 года № 8142
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 4) пункта 19 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 27 декабря 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам административно-территориального устройства Республики Казахстан, совершенствования системы государственного управления, межбюджетных отношений, кредитования и образования", акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Риддера согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел образования города Риддера" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Риддера;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Риддера после его официального опубликования.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким города Риддера Д. Горьковой
Приложение к постановлению
акимата города Риддера
от 30 декабря 2020 года № 853
Перечень постановлений акимата города Риддера, утративших силу
1. Постановление акимата города Риддера от 1 февраля 2018 года № 121 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" (зарегистрировано Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5486, опубликовано 26 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Постановление акимата города Риддера от 4 января 2019 года № 1 "О внесении изменения в постановление акимата города Риддера от 1 февраля 2018 года № 121 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" (зарегистрировано Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-4-185, опубликовано 4 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

3. Риддер қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 1100 "Риддер қаласы бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиеленушілерінің жекелеген санаттарын тегін тамақтандыруды ұйымдастыру туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6417 болып тіркелген, 2019 жылғы 24 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
4. Риддер қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 16 наурыздағы № 175 "Риддер қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 1 ақпандағы № 121 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6779 болып тіркелген, 2020 жылғы 20 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
5. Риддер қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 28 сәуірдегі № 285 "Риддер қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 1 ақпандағы № 121 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7019 болып тіркелген, 2020 жылғы 6 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
6. Риддер қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 15 маусымдағы № 358 "Риддер қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 1 ақпандағы № 121 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7203 болып тіркелген, 2020 жылғы 24 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).

3. Постановление акимата города Риддера от 13 декабря 2019 года № 1100 "Об организации бесплатного питания отдельных категорий воспитанников дошкольных организаций образования по городу Риддер" (зарегистрировано Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6417, опубликовано 24 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
4. Постановление акимата города Риддера от 16 марта 2020 года № 175 "О внесении изменения в постановление акимата города Риддера от 1 февраля 2018 года № 121 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" (зарегистрировано Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6779, опубликовано 20 марта 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
5. Постановление акимата города Риддера от 28 апреля 2020 года № 285 "О внесении изменения в постановление акимата города Риддера от 1 февраля 2018 года № 121 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" (зарегистрировано Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7019, опубликовано 6 мая 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
6. Постановление акимата города Риддера от 15 июня 2020 года № 358 "О внесении изменений в постановление акимата города Риддера от 1 февраля 2018 года № 121 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" (зарегистрировано Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7203, опубликовано 24 июня 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).