Кейбір шешімдердің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 маусымдағы № 49/12-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 шілдеде № 7328 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Респликасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шешімдерінің күші жойылсын:
1)Абай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 наурыздағы № 36/5-V "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізудің қосымша тәртібін реттеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4452 болып тіркелген, "Абай елі" газетінде 2016 жылғы 8 сәуірде жарияланған);
2) Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 наурыздағы № 44/4-VI Абай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 наурыздағы № 36/5-V "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізудің қосымша тәртібін реттеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6774 болып тіркелген, 2020 жылғы 19 наурыздағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 8 маусымынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Белибаев
Мәслихат хатшысы Е. Лдибаев

О признании утратившими силу некоторых решений
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 29 июня 2020 года № 49/12-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 июля 2020 года № 7328
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) Решение Абайского районного маслихата от 11 марта 2016 года № 36/5-V "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4452, опубликовано в газете "Абай елі" от 8 апреля 2016 года);
2) Решение Абайского районного маслихата от 11 марта 2020 года № 44/4-VI "О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 11 марта 2016 года № 36/5-V "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6774, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 19 марта 2020 года).
2. Настоящее решение вводится в действие с 8 июня 2020 года.
Председатель сессии А. Белибаев
Секретарь маслихата Е. Лдибаев