Ақтоғай кенттік округінің Ақтоғай кентіндегі атауы жоқ көшеге атау беру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы Ақтоғай кенттік округінің әкімінің 2020 жылғы 28 тамыздағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 қыркүйекте № 7507 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 17 маусымдағы қорытындысына сәйкес және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Ақтоғай кенттік округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Аягөз ауданы Ақтоғай кенттік округінің Ақтоғай кентіндегі атауы жоқ көшеге "Әдікен Байтоғаев" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай кенттік округінің әкімі З. Кесикбаев

О присвоении наименования безымянной улице в поселке Актогай Актогайского поселкового округа
Решение акима Актогайского поселкового округа Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 28 августа 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 7 сентября 2020 года № 7507
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", заключением Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 17 июня 2020 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким Актогайского поселкового округа РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице в поселке Актогай Актогайского поселкового округа Аягозского района - имя "Әдікен Байтоғаев".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актогайского поселкового округа Кесикбаев З.