Бесқарағай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/10-VІ "Бесқарағай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлікті беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 маусымдағы № 54/14-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 шілдеде № 7321 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50- бабының 2-тармағына сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бесқарағай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/10-VІ "Бесқарағай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлікті беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4843 нөмірімен тіркелген, "Бесқарағай тынысы" газетінің 2017 жылғы 7, 11 ақпандағы № 12, 13 сандарында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 5 маусымнан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Т. Шабаршова
Бесқарағай аудандық мәслихатының хатшысы К. Садыков

О признании утратившим силу решение Бескарагайского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8/10-VІ "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения Государственного учреждения "Аппарат Бескарагайского районного маслихата и его описания""
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 июня 2020 года № 54/14-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 9 июля 2020 года № 7321
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Бескарагайского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8/10-VІ " Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения Государственного учреждения "Аппарат Бескарагайского районного маслихата и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4843, опубликовано в газете "Бесқарағай тынысы" от 7, 11 февраля 2017 года за № 12, 13).
2. Настоящее решение вводится в действие с 5 июня 2020 года.
Председатель сессии Т. Шабаршова
Секретарь Бескарагайского районного маслихата К. Садыков