Бесқарағай ауданы Глуховка ауылдық округінің Стеклянка ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Глуховка ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 10 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 желтоқсанда № 8043 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Глуховка ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 19 қарашадағы № 12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Глуховка ауылдық округі әкімінің 19.11.2021 № 12 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринарлық бақылау және қадағалау Комитетінің Бесқарағай аудандық аумақтық инспекция басшысының 2020 жылғы 4 желтоқсандағы № 472 ұсынысы негізінде, Глуховка ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Ірі қара малдан бруцеллез ауруының шығуына байланысты, Бесқарағай ауданы Глуховка ауылдық округінің Стеклянка ауылында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Глуховка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді әділет органында мемлекеттік тіркелуі;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оның көшірмесін Бесқарағай ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуі;
3) осы шешім ресми жарияланғаннан кейін Бесқарағай ауданы әкімінің интернет-ресурсында орналастыруы қамтамасыз етілсін.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Глуховка ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы
Б. Искакова

Об установлении ограничительных мероприятий в селе Стеклянка Глуховского сельского округа Бескарагайского района
Решение акима Глуховского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2020 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 декабря 2020 года № 8043. Утратило силу - решением акима Глуховского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 19 ноября 2021 года № 12
Сноска. Утратило силу - решением  акима Глуховского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 19.11.2021 № 12 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя Бескарагайской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 4 декабря 2020 года № 472, аким Глуховского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в селе Стеклянка Глуховского сельского округа Бескарагайского района, в связи с возникновением болезни бруцеллеза крупного рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Глуховского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Бескарагайского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акима Бескарагайского района после его официального опубликования.
3. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанностей акима
Глуховского сельского округа
Б. Искакова