Зайсан аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 ақпандағы № 50-6/1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 наурызда № 6746 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27- бабына сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының кейбір шешімдері осы шешімнің қосымшасына сәйкес күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Тлеужанов
Аудандық мәслихат хатшысы Д. Ыдырышев
Зайсан аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 ақпандағы
№ 50-6/1 шешіміне қосымша
Зайсан аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі.
1) Зайсан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 33-1 "2019-2021 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-11-184 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешімі;
2) Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 ақпандағы № 36-1 "2019-2021 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" Зайсан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 33-1 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5746 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 19 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешімі;
3) Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 сәуірдегі № 39-1 "2019-2021 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" Зайсан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 33-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5894 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 15 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешімі;
4) Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 маусымдағы № 41-1 "2019-2021 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" Зайсан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 33-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6056 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 12 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешімі;

О признании утратившими силу некоторых решении Зайсанского районного маслихата
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 февраля 2020 года № 50-6/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 марта 2020 года № 6746
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Зайсанского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б. Тлеужанов
Секретарь районного маслихата Д. Ыдырышев
Приложение к решению
Зайсанского районного
маслихата от 24 февраля
2020 года № 50-6/1
Перечень некоторых решений Зайсанского районного маслихата признанных утратившими силу.
1) Решение Зайсанского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 33-1 "О бюджете Зайсанского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-11-184, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2019 года);
2) Решение Зайсанского районного маслихата от 28 февраля 2019 года № 36-1 "О внесении изменений и дополнения в решение Зайсанского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 33-1 "О бюджете Зайсанского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5746, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 марта 2019 года);
3) Решение Зайсанского районного маслихата от 24 апреля 2019 года № 39-1 "О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 33-1 "О бюджете Зайсанского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5894, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 мая 2019 года);
4) Решение Зайсанского районного маслихата от 28 июня 2019 года № 41-1 "О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 33-1 "О бюджете Зайсанского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6056, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 июля 2019 года);

5) Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 қыркүйектегі № 44-1 "2019-2021 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" Зайсан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 33-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6192 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 15 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешімі;
6) Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 қарашадағы № 46-1 "2019-2021 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" Зайсан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 33-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6320 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 5 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешімі;
7) Зайсан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 34-1 "2019-2021 жылдарға арналған Зайсан ауданының аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-11-187 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешімі;
8) Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 наурыздағы № 37-8/1 "2019-2021 жылдарға арналған Зайсан ауданының аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттері туралы" 2018 жылғы 28 желтоқсандағы Зайсан аудандық мәслихатының № 34-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5802 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 12 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешімі;
9) Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 7 тамыздағы № 42-5 "2019-2021 жылдарға арналған Зайсан ауданының аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттері туралы" 2018 жылғы 28 желтоқсандағы Зайсан аудандық мәслихатының № 34-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6116 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 21 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешімі;
10) Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қазандағы № 45-1 "2019-2021 жылдарға арналған Зайсан ауданының аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттері туралы" 2018 жылғы 28 желтоқсандағы Зайсан аудандық мәслихатының № 34-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6217 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 23 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешімі;

5) Решение Зайсанского районного маслихата от 25 сентября 2019 года № 44-1 "О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 33-1 "О бюджете Зайсанского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6192, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 октября 2019 года);
6) Решение Зайсанского районного маслихата от 15 ноября 2019 года № 46-1 "О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 33-1 "О бюджете Зайсанского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6320, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 декабря 2019 года);
7) Решение Зайсанского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 34-1 "О бюджете города районного значения, сельских округов Зайсанского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-11-178, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 января 2019 года);
8) Решение Зайсанского районного маслихата от 15 марта 2019 года № 37-8/1 "О внесении изменений и дополнений в решение Зайсанского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 34-1 "О бюджете города районного значения, сельских округов Зайсанского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5802, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 апреля 2019 года);
9) Решение Зайсанского районного маслихата от 7 августа 2019 года № 42-5 "О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 34-1 "О бюджете города районного значения, сельских округов Зайсанского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6116, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 21 августа 2019 года);
10) Решение Зайсанского районного маслихата от 11 октября 2019 года № 45-1 "О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 34-1 "О бюджете города районного значения, сельских округов Зайсанского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6217, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 октября 2019 года);

11) Зайсан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 34-2 "2019 жылға арналған ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеу және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-11-188 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешімі;
12) Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 7 тамыздағы № 42-6 "Зайсан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 34-2 "2019 жылға арналған ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеу және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6118 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 20 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешімі.

11) Решение Зайсанского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 34-2 "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты на 2019 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-11-188, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2019 года);
12) Решение Зайсанского районного маслихата от 7 августа 2019 года № 42-6 "О внесении изменения в решение Зайсанского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 34-2 "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты на 2019 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6118, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 августа 2019 года).