Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 743 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 желтоқсанда № 8129 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек Кодексінің 18-бабының 2) тармақшасына, 139-бабының 9-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, сәйкес, Зайсан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі айқындалсын.
2. Зайсан ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 25 қаңтардағы "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" №33 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2019 жылғы 31 қаңтарда 5-11-191 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің Эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 06 ақпанда электрондық түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Зайсан ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Зайсан ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялануын қамтамасыз ету;
3) ресми жарияланғанынан кейін осы қаулының Зайсан ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Нуртазинге жүктелсін.
5. Осы қаулы 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Зайсан ауданының әкімі С. Зайнулдин
"КЕЛІСІЛДІ"
Зайсан аудандық
мәслихатының хатшысы
Д. Ыдырышев
Зайсан ауданының әкімдігінің
2020 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 743 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі

Об определении перечня должностей специалистов в области cоциального обеспечения, культуры, спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2020 года № 743. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 декабря 2020 года № 8129
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 9 статьи 139 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Зайсанский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Зайсанского района от 25 января 2019 года №33 "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения,социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 января 2019 года за номером 5-11-191, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 06 февраля 2019 года) следующее изменение:
3. Государственному учреждению "Отдел экономики и финансов Зайсанского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления обеспечить официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Зайсанского района;
3) разместить настоящее постановление на интернет – ресурсе акимата Зайсанского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С.Нуртазина.
5. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким Зайсанского района С. Зайнулдин
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь Зайсанского
районного маслихата
Д. Ыдырышев
Приложение
к постановлению акимата
Зайсанского района
от 28 декабря 2020 года № 743
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности

1. Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандарының лауазымдары: үйден әлеуметтік көмек көрсететін бөлімшенің меңгерушісі, арнайы әлеуметтік қызметтегі қажеттілігін анықтау және бағалау жөніндегі сарапшы маман, әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші, күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер, ассистент.
2. Мәдениет саласындағы мамандарының лауазымдары: коммуналдық қазыналық кәсіпорын директоры, клуб меңгерушісі, әртіс, мәдени жұмыстарды ұйымдастырушы, аккомпаниатор, кітапханашы.
3. Спорт саласындағы мамандарының лауазымдары: коммуналдық қазыналық кәсіпорын директоры, нұсқаушы, жаттықтырушы, медициналық медбике, педагог-психолог, тәрбиеші, тәлімгер.

1. Должности специалистов в области социального обеспечения: заведующий отделением оказания социальной помощи на дому, специалист аналитик по определению и оценке необходимости оказания специальной социальной помощи, консультант по социальной работе, социальный работник по уходу, ассистент.
2. Должности специалистов в области культуры: директор коммунального казенного предприятия, заведующий клубом, артист, организатор культурных мероприятий, аккомпаниатор, библиотекарь.
3. Должности специалистов в области спорта: директор коммунального казенного предприятия, инструктор, тренер, медицинская сестра, педагог-психолог, воспитатель, вожатый.