""Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Алтай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 16 мамырдағы № 211 қаулысының күші жойылды деп тану
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 8 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 қаңтарда № 6577 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына, 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Алтай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Алтай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 16 мамырдағы № 211 қаулысының күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5964 тіркелген, электрондық нұсқада Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 31 мамырда жарияланған).
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтай ауданының әкімі Н. Токсеитов

О признании утратившим силу постановление акимата района Алтай от 16 мая 2019 года № 211 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов""
Постановление акимата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 14 января 2020 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 января 2020 года № 6577
В соответствии со статьями 27, подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат района Алтай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района Алтай от 16 мая 2019 года № 211 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5964, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 31 мая 2019 года).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Алтай Н. Токсеитов