Алтай ауданы Соловьево ауылдық округінің Соловьево, Маяк, Ново-Крестьянка ауылдарының көшелерін қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы Соловьево ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 25 қарашадағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 желтоқсанда № 7930 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 – бабының 2 – тармағына, "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 – бабының 4) тармақшасына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық ономастикалық комиссиясының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Соловьево, Маяк, Ново-Крестьянка ауылдары тұрғындарының пікірін ескере отырып Соловьево ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАЙДЫ:
1. Алтай ауданы Соловьево ауылдық округінің елді мекендерінде кулесі көшелер қайта аталсын:
1) Соловьево ауылының Пролетарская көшесі Антон Сулима- Грудзинский көшесіне;
2) Маяк ауылының Советская көшесі Иван Кобелев көшесіне;
3) Ново-Крестьянка ауылының Киров көшесі Мамотай Аниев көшесіне.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы Соловьево ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімін Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оның көшірмесін Алтай ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберуді;
3) ресми жарияланғаннан кейін Алтай ауданы әкімінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Cоловьево ауылдық округінің әкімі М. Тюлюбаев

О переименовании улиц в селе Соловьево, Маяк, Ново-Крестьянка Соловьевского сельского округа района Алтай
Решение акима Соловьевского сельского округа района Алтай Восточно-Казахстанской области от 25 ноября 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 7 декабря 2020 года № 7930
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 11 декабря 2019 года, учитывая мнение населения сел Соловьево, Маяк, Ново-Крестьянка, аким Соловьевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы в населенных пунктах Соловьевского сельского округа района Алтай:
1) в селе Соловьево улицу Пролетарская на улицу Антона Сулима-Грудзинского;
2) в селе Маяк улицу Советская на улицу Ивана Кобелева;
3) в селе Ново-Крестьянка улицу Кирова на улицу Мамотая Аниева.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Соловьевского сельского округа района Алтай Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения, направлении его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории района Алтай;
3) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акима района Алтай после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
аким Соловьевского сельского округа М. Тюлюбаев