Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 511 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 желтоқсанда № 8131 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек Кодексiнiң 18 - бабының 2 - тармақшасына, 139 - бабының 9 - тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 31- бабының 2 – тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабына сәйкес, Күршім ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі айқындалсын.
2. Күршім ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 10 желтоқсандағы "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн айқындау туралы" № 410 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6402 тіркелген, 2019 жылдың 18 желтоқсанында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Күршім ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Күршім ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Күршім ауданы әкімдігінің интернет - ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Күршім ауданы әкімінің орынбасары Р.Д.Умутбаеваға жүктелсін.
5. Осы қаулы 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Күршім ауданының әкімі Д. Қажанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Күршім аудандық
мәслихатының хатшысы
"____" ___________ 2020 жыл
Л. Кемешева
Күршім ауданы әкімдігінің

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2020 года № 511. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 декабря 2020 года № 8131
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2 статьи 18, пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статъей 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Курчумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов социального обеспечения, культуры являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Курчумского района от 10 декабря 2019 года № 410 "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6402, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 декабря 2019 года ).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Курчумского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Курчумского района;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Курчумского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Умутбаеву Р.Д.
5. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким Курчумского района Д. Кажанов
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь Курчумского
районного маслихата
"____" ___________ 2020 года
Л. Кемешева
Приложение к постановлению
акимата Курчумского района

2020 жылғы 29 желтоқсандағы
№511 қаулысына
қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда-Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 20.06.2023 № 343 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Әлеуметтік қамсыздандыру саласы мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеме басшысы және басшысы орынбасары;
2) әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман;
3 психоневрологиялық аурулары бар мүгедектігі бар балалар мен 18 жастан асқан мүгедектігі бар адамдарға күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
4) қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
5) дефектолог, логопед, әдіскер, есепші, психолог.
2. Халықты жұмыспен қамту орталығы саласы мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеме басшысы;
2) бас есепші;
3) маман;
4) әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші;
5) инспектор;
6) іс - жүргізуші;
7) ассистент.
3. Мәдениет саласы мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеме басшысы және басшысының орынбасары;
2) аға мәдени ұйымдастырушы;
3) сүйемелдеуші;
4) аға кітапханашы, кітапханашы;
5) музыкалық жетекші;
6) барлық атаулының әдіскері;
7) көркемдік жетекші;
8) би үйірмесінің жетекшісі;
9) сүйемелдеуші-концертмейстер;
10) дыбыс режиссері;
11) хор жетекшісі;
12) вокал студиясының жетекшісі;
13) көркемөнарпаздар ұжымының жетекшісі;
14) бұқаралық шаралардың режиссеры;
15) топ жетекшісі;
16) халықтық ұжымның жетекшісі;
17) студия жетекшісі;
18) есепші, экономист;
19) оператор - программист;
20) әдіскер;
21) әнші;
22) мәдени шара ұйымдастырушы;
23) музыкалық-оператор;
24) костюмер;
25) іс - жүргізуші;
26) суретші.

от 29 декабря 2020 года
№511
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 20.06.2023 № 343 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Должности специалистов в области социального обеспечения:
1) руководитель государственного учреждения и его заместитель;
2) специалист по социальной работе;
3) социальный работник по уходу за детьми с инвалидностью и лицами с инвалидностью старше 18 лет с психоневрологическими заболеваниями;
4) социальный работник по уходу за престарелыми и лицами инвалидностью;
5) дефектолог, логопед, методист, бухгалтер, психолог.
2. Должности специалистов в области центра занятости:
1) руководитель государственного учреждения;
2) главный бухгалтер;
3) специалист;
4) консультант по социальной работе;
5) инспектор;
6) делопроизводитель;
7) ассистент.
3. Должности специалистов в области культуры:
1) руководитель государственного учреждения и его заместитель;
2) старший культорганизатор;
3) аккомпаниатор;
4) старший библиотекарь, библиотекарь;
5) музыкальный руководитель;
6) методист всех наименований;
7) художественный руководитель;
8) руководитель танцевального кружка;
9) аккомпаниатор - концертмейстер;
10) звукорежиссер;
11) руководитель хора;
12) руководитель вокальной студии;
13) руководитель самодеятельного коллектива;
14) режиссер массовых мероприятий;
15) руководитель группы;
16) руководитель народного коллектива;
17) руководитель студии;
18) бухгалтер, экономист;
19) оператор - программист;
20) методист;
21) певец;
22) организатор культурных мероприятий;
23) музыкальный оператор;
24) костюмер;
25) делопроизводитель;
26) художник.