Тарбағатай ауданы әкімінің 2020 жылғы 03 тамыздағы № 4 "Тарбағатай ауданының Жаңаауыл ауылдық округі, Жаңаауыл ауылы аумағында жергілікті ауқымдағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімінің 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 7 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 желтоқсанда № 8033 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Тарбағатай ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Тарбағатай ауданы әкімінің 2020 жылғы 03 тамыздағы № 4 "Тарбағатай ауданы, Жаңаауыл ауылдық округі, Жаңаауыл ауылы аумағында жергілікті ауқымдағы төтенше жағдай жариялансын" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7430 тіркелген, 2020 жылғы 05 тамыздағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары А. Аққазинге жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Смаилов

О признании утратившим силу решение акима Тарбагатайского района от 03 августа 2020 года № 4 "Об объявлении на территории села Жанаауыл, Жанаауыльского сельского округа, Тарбагатайского района чрезвычайной ситуации местного масштаба"
Решение акима Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2020 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 декабря 2020 года № 8033
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Тарбагатайского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Тарбагатайского района от 03 августа 2020 года № 4 "Объявить на территории села Жанаауыл, Жанаауыльского сельского округа, Тарбагатайского района чрезвычайную ситуацию местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7430, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 августа 2020 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района А. Акказина.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким А. Смаилов