Шектеу іс – шараларын алу және Ұлан ауданының Таврия ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 29 сәурдегі № 2 "Ұлан ауданының Таврия ауылдық округіне қарасты Гагарино ауылының Центральная және Больничная көшелерінің ірі қара малдарына шектеу іс – шараларын алу" шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Таврия ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 28 қаңтардағы № 3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 ақпанда № 6722 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы ауылшаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ұлан аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық – санитариялық инспекторының 2019 жылғы 6 қарашадағы №01-26/364 ұсынысы негізінде, Таврия ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Ірі қара малдардың бруцеллез ауруының ошақтарын жою жөніндегі ветеринариялық іс – шаралар кешені жүргізілгеніне байланысты Ұлан ауданының Таврия ауылдық округінің Гагарино ауылы Центральная және Больничная көшелерінің ірі қара малдарына шектеу іс – шаралары алынсын.
2. Ұлан ауданы Таврия ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 29 сәурдегі № 2 "Ұлан ауданының Таврия ауылдық округіне қарасты Гагарино аулының Центральная және Больничная көшелерінің ірі қара малдарына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № ПИ-26830 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 25 мамырдагы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. "Таврия ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен бекітілген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап, күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін Ұлан ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жариялағаннан кейін осы шешімді Ұлан ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасаудыөзіме қалдырамын.

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима Таврического сельского округа Уланского района от 29 апреля 2019 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятии на крупно-рагатый скот по улице Центральной и улице Больничной в селе ГагариноТаврического сельского округа Уланского района"
Решение акима Таврического сельского округа Уланского района Восточно-Казахстанской области от 28 января 2020 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 февраля 2020 года № 6722
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно–санитарного инспектора государственного учреждения "Уланская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 06 ноября 2019 года № 01-26/364, аким Таврического сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в селе Гагарино Таврического сельского округа Уланского района в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Таврического сельского округа Уланского района от 29 апреля 2019 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятии на крупно-рогатый скот по улице Центральной и улице Больничной в селе Гагарино Таврического сельского округа Уланского района (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером ПИ-26830, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 мая 2019 года) .
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Таврического сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Уланского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Уланского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.

5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Таврия ауылдық округінің әкімі Д. Уахитов

5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Таврического сельского округа Д. Уахитов