Үржар ауданының әкімдігінің 2018 жылғы 19 шілдедегі № 393 "Үржар ауданының елді мекендеріндегі салық салу объектілерінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 21 мамырдағы № 186 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 мамырда № 7106 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Үржар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Үржар ауданының әкімдігінің 2018 жылғы 19 шілдедегі № 393 "Үржар ауданының елді мекендеріндегі салық салу объектілерінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-18-161 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылдың 4 қыркүйегінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Үржар ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Үржар ауданының әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары А. Сарбаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Токсеитов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті Шығыс Қазақстан облысы
бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Үржар ауданы
бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы"
Республикалық мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________ С. Қыпшақов
"_____"______2020 жыл

О признании утратившим силу постановление акимата Урджарского района от 19 июля 2018 года № 393 "Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Урджарского района"
Постановление акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 21 мая 2020 года № 186. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 мая 2020 года № 7106
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 акимат Урджарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Урджарского района от 19 июля 2018 года № 393 "Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Урджарского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-18-161, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 сентября 2018 года).
2. Государственному учреждению "Отдел экономики и финансов Урджарского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством порядке Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Урджарского района;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Урджарского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А. Сарбаеву.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Токсеитов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Республиканского государственного учреждения
"Управление государственных доходов по Урджарскому району
Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области
Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан"
_________ С. Кыпшаков
"__"________2020 года