Шектеу іс-шараларын тоқтату және "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Көктал ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 04 мамырдағы № 12 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Көктал ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 3 шілдедегі № 14 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 шілдеде № 7349 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Үржар аудандық аумақтық инспекциясы басшысының м.а. 2020 жылдың 25 маусымдағы № 211 ұсынысы негізінде Көктал ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Үржар ауданының Көктал ауылдық округінде ірі қара малдары арасынан пастреллез ауруының ошағын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешені жүргізілгеніне байланысты Көктал ауылдық округінің Көктал ауылында "Адам", "Аян", "Мұхит", "Ерсұлтан" шаруа қожалықтарының аумағында шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Үржар ауданы Көктал ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 4 мамырдағы № 12 "Шектеу іс – шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2020 жылдың 04 мамырда № 7038 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 06 мамырда жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Көктал ауылдық округі Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Үржар ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы шешім ресми жарияланғаннан кейін Үржар ауданының әкімдігінің интернет-ресурстарында орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көктал ауылдық округінің әкімі Н. Садвакасов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Коктальского сельского округа от 04 мая 2020 года № 12 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Коктальского сельского округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 3 июля 2020 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 июля 2020 года № 7349
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления и.о. руководителя Урджарской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 июня 2020 года № 211 аким Коктальского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в селе Коктал Коктальского сельского округа, на территории крестьянских хозяйств "Адам", "Аян", "Мухит", "Ерсултан" в Коктальском сельском округе Урджарского района в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни пастереллеза среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Коктальского сельского округа Урджарского района от 04 мая 2020 года № 12 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7038 от 04 мая 2020 года, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 06 мая 2020 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат Акима Коктальского сельского округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством порядке Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Урджарского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Урджарского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Коктальского сельского округа Н. Садвакасов