Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 27 ақпандағы № 55 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 29 қаңтардағы № 26 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 ақпанда № 6726 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 298 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 11.12.2020 № 298 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына, 27-бабы 11-тармағына сәйкес, Шемонаиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 27 ақпандағы № 55 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5744 болып тіркелген, 2019 жылғы 11 наурызда Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 27 ақпандағы № 55 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 04 қарашадағы № 339 қаулысы жойылсын.
3. "Шемонаиха ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулынының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Шемонаиха ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Шемонаиха ауданы әкімінің орынбасары В.В. Лисинаға жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шемонаиха ауданының әкімі Г. Акулов
Шемонаиха ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 29 қаңтардағы
№ 26 қаулысына қосымша
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квота мөлшері
Тізімдік саны бар ұйымдар
Квота мөлшері (%)
елуден жүз адамға дейін
2
жүз бірден екі жүз елу адамға дейін
3
екі жүз елу бірден артық адам
4

О внесении изменения в постановление акимата Шемонаихинского района от 27 февраля 2019 года № 55 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 29 января 2020 года № 26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 февраля 2020 года № 6726. Утратило силу постановлением акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 11 декабря 2020 года № 298
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 11.12.2020 № 298 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 26, пунктом 11 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Шемонаихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Шемонаихинского района от 27 февраля 2019 года № 55 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5744, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 марта 2019 года) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Постановление акимата Шемонаихинского района "О внесении изменения в постановление акимата Шемонаихинского района от 27 февраля 2019 года № 55 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" от 04 ноября 2019 года № 339 отменить.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Шемонаихинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Шемонаихинского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Шемонаихинского района Лисину В.В.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шемонаихинского района Г. Акулов
Приложение
к постановлению акимата
Шемонаихинского района
от 29 января 2020 года № 26
Размер квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов
Организации со списочной численностью
Размер квоты (%)
от пятидесяти до ста человек
2
от ста одного до двухсот пятидесяти человек
3
свыше двухсот пятидесяти одного человека
4